Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .gg dla Twojej strony www

.gg
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .gg - domena narodowa

Domeny .gg są dostępne dla rejestrujących z dowolnego kraju. Rozszerzenie .gg jest domeną najwyższego poziomu kodu kraju dla korony Guernsey (Wyspy Normandzkie), w tym wyspy Guernsey, Alderney, Sark, Herm, Jethou i Lihou (plus kilka niezamieszkanych wysp i wysepek). Terytorium wyspy zależne jest od Wielkiej Brytanii, ale nie należy do Unii Europejskiej. Domena .gg jest aktywna od 1996 roku. Administratorem jest Island Networks Ltd.

Nazwy domen w adresie .gg muszą składać się z minimum 1 oraz maksimum 63 znaków. Mogą być rejestrowane bezpośrednio na drugim poziomie, np.: ac.gg, .co.gg.

W 2003 roku udostępniono witrynę wyszukiwarki Google dla Guernsey, która korzystała z domeny .gg. Wyszukiwarka DuckDuckGo (wykorzystuje serwisy tworzone przez użytkowników internetu w celu poprawy wyników) używa domeny ddg.gg jako przekierowania do swojej głównej strony internetowej, duckduckgo.com. Innymi przykłada

mi rozszerzeń domen są m.in.: domena .com.gd, domena .bz, domena .fi.

Wiele witryn z grami i serwisami e-sportowymi korzysta z tej domeny, głównie dlatego, że „gg” jest powszechnie używane w grach jako skrót frazy „dobra gra” (good game).

Cennik oraz wymagania domen .gg

Cena rejestracji domeny na rok
317.99 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
747.99 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .gg

Organizacja: Island Networks Ltd.

Adres internetowy: http://www.channelisles.net/

Publiczny serwer WHOIS: whois.channelisles.net

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_