Facebook Pixel
Tło dla domeny

Twoja brama do Niemiec - Rejestruj .de

.de
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .de - domena narodowa

Te domeny to najpopularniejsze domeny narodowe w Europie. Niemcy to jeden z europejskich liderów gospodarczych, a więc stanowią bardzo atrakcyjny rynek dla polskich firm. Rejestracja wiąże się z akceptacją zasad rejestracji domen DENIC oraz wymagane jest posiadanie kontaktu administracyjnego zlokalizowanego fizycznie na terenie Niemiec, przy czym abonentem może być osoba/podmiot z innego kraju. W przypadku chęci dokonania transferu domeny do innego rejestratora w trakcie korzystania z usługi trustee, należy uprzednio podać (poprzez zgłoszenie do naszej obsługi klienta) dane nowego kontaktu administracyjnego, spełniającego wymagania rejestru.

Cennik oraz wymagania domen .de

Informacje o rejestracji

W cenie rejestracji domeny zapewniamy usługę trustee umożliwiając legalną rejestrację domen .de dla osób i firm z Polski i całego świata. Abonentem domeny pozostaje zamawiający, zaś kontaktem administracyjnym jest nasz niemiecki partner. Usługa jest aktywowana automatycznie podczas każdej rejestracji domeny na rzecz osoby lub podmiotu spoza terytorium Niemiec. Skorzystanie z usługi trustee oznacza akceptację warunków usługi (wersja polska i angielska).

Informacje o transferze

Kod authinfo wymagany jest do przeprowadzenia transferu. Transfer powoduje ustawienie ważności domeny jak dla nowej rejestracji domeny.

Informacje o cesji

Cesja bezpłatna, nie powoduje przedłużenia ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
26.99 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
92.99 zł netto
Cena transferu domeny
18.00 zł netto
Logo rejestratora

Dostępna końcówka domeny: .de

Organizacja: DENIC eG

Adres internetowy: http://www.denic.de/

Publiczny serwer WHOIS: whois.denic.de

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_