Facebook Pixel

Formularze do zarządzania kontem i usługami

Poniżej znajdują się przydatne formularze oraz wnioski, które pomogą Ci w odzyskaniu dostępu do danych i usług, a także w przeniesieniu domen. Prosimy zapoznać się z wymienionymi dokumentami, jak i sposobami przekazania ich do nas.

Operacje na koncie

Wniosek o zmianę kontaktowego adresu e-mail

Umożliwia zmianę adresu e-mail, który jest powiązany z Twoim kontem. Jest to ważne, ponieważ adres e-mail kontaktowy jest często używany do wysyłania ważnych informacji dotyczących Twoich usług, takich jak informacje o ich przedłużeniu, jak i faktury proformy i faktury VAT.

Wniosek o wyłączenie autoryzacji dwuetapowej

Dotyczy dezaktywacji dodatkowego etapu weryfikacji tożsamości użytkownika podczas logowania się do konta w przypadku utraty hasła i kodu (tokenu).

Umowa o dzieło do Programu Partnerskiego

Umowa o dzieło w przypadku wypłaty środków Programu Partnerskiego dla Partnerów nie prowadzących działalności gospodarczej.

Zarządzanie domenami

Wniosek o wydanie kodu Authinfo

Służy do uzyskania kodu autoryzacyjnego (authinfo) dla danej domeny, który służy do autoryzowania przeniesienia domeny do innego rejestratora.

Masz pytania ?

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasi konsultanci pomogą w wybraniu optymalnych usług dla Twoich potrzeb oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z usługami wykupionymi w naszej firmie.

icon
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_