Certyfikaty
SSL

Bezpieczeństwo w internecie
certyfikaty SSL

Oferta tanich certyfikatów SSL

Obecnie większość renomowanych witryn internetowych stosuje zabezpieczenia, aby jak najskuteczniej ochronić wrażliwe dane. Właśnie w tym zadaniu znamienną rolę odgrywa certyfikat SSL. Co to jest i gdzie dokładnie może być stosowany? Z jego pomocą można zadbać o bezpieczne połączenia online. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach większość użytkowników sieci zwraca uwagę na kwestię swojego bezpieczeństwa. Nierzadko rezygnują ze skorzystania z usług danej firmy, jeśli jej strona internetowa nie spełnia ich oczekiwań pod tym kątem. Z tego powodu nie tylko sklepy internetowe, ale również witryny bez opcji dokonania zakupu dbają o zachowanie pełnej poufności. W rezultacie certyfikat SSL staje się obecnie najlepszym potwierdzeniem na wiarygodność danej domeny. Właściciele stron internetowych chętnie inwestują w to zabezpieczenie, aby przekonać do swoich usług potencjalnych odbiorców. Z pomocą naszej firmy szybko zadbasz o pełną wiarygodność.


Zabezpiecz swoje dane bezpiecznym certyfikatem SSL i pozyskaj zaufanie klientów!


Poniżej znajdziesz najcześciej wybierane certyfikaty SSL przez naszych Klientów. Po pełną ofertę zajrzyj do menu po lewej stronie.

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
RapidSSL
$10.000
69.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
RapidSSL WildCard
$10.000
499.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
Comodo Positive SSL
$10.000
89.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
Comodo Positive Wildcard SSL
$10.000
499.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
GeoTrust TrueBussinessID
$100.000
399.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
GeoTrust TrueBussinessID EV
$100.000
999.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
Thawte 123 Certificate
199.00 zł


Certyfikat SSL – ochrona danych

Oferujemy certyfikaty https w niskich cenach. Przekonaj się, jak łatwo możesz zapewnić swoim Klientom stuprocentową ochronę. Pod nazwą SSL kryje się specjalnie opracowany protokół sieciowy, który pozwala stworzyć szyfrowane strony www. W dzisiejszych czasach szyfrowanie SSL stało się standardem, nie tylko pod kątem witryn, umożliwiających dokonywanie płatności przez Internet. Dzięki niemu można ochronić dane i zadbać o ich pełną poufność. Warto podkreślić, że sam protokół w pełni zasługuje na miano uniwersalnego zabezpieczenia. Został on zaprojektowany z myślą o zastosowaniu na wielu płaszczyznach. W efekcie certyfikaty SSL doskonale sprawdzają się w różnych protokołach aplikacyjnych.


Nasza pełna oferta certyfikatów SSL:

Certyfikaty Symantec
Certyfikaty Symantec są stosowane przez firmy i instytucje, które na stronach internetowych wymagają maksymalnej ochrony ( płatności kartami kredytowymi i przetwarzanie dużych zbiorów danych ). Są to najbardziej prestiżowe i uznawane za najlepsze certyfikaty SSL.
Ceny od 1099.00zł
Certyfikaty Thawte
Certyfikaty Thawte są stosowane przez firmy i instytucje, które na stronach internetowych obsługują płatności kartami kredytowymi lub wymagają podania danych uwierzytelniających. Są to najbardziej prestiżowe certyfikaty SSL.
Ceny od 149.00zł
Certyfikaty RapidSSL
Certyfikaty RapidSSL są najpopularniejszymi certyfikatami SSL z powodu obsługi wysokiej jakości metod kodujących przy zachowaniu najniższej ceny.
Ceny od 49.00zł
Certyfikaty GeoTrust
Certyfikaty GeoTrust są stosowane przez firmy i instytucje, które na stronach internetowych obsługują płatności kartami kredytowymi lub wymagają podania danych uwierzytelniających.
Ceny od 199.00 zł

Dlaczego warto zamówić u nas certyfikat SSL dla domeny?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, którym zależy na szybkiej realizacji usługi. Z naszą pomocą można błyskawicznie zadbać o odpowiedni certyfikat. Wiemy, jak ważny jest czas w przypadku prowadzenia działalności online, dlatego gwarantujemy aktywację już po paru godzinach od otrzymania przelewu. Dodatkowo na adres e-mail dostarczamy szczegółowe informacje na temat wybranego przez Klienta sposobu szyfrowania. Oferujemy:
  • wsparcie naszych doświadczonych konsultantów, którzy pozostają do pełnej dyspozycji.
  • Zapewniamy bezpłatne zainstalowanie certyfikatu na konkretnym serwerze.
Warto zdecydować się na najtańsze certyfikaty SSL, w których wysoka jakość idzie w parze z niską ceną. Nie jest konieczne wykupienie serwera w cal.pl – nasza oferta jest skierowana do każdego Klienta. Przekonaj się, dlaczego domeny SSL cieszą się taką popularnością i zapewnij swojej działalności większą wiarygodność – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl