Certyfikaty
SSL

Bezpieczeństwo w internecie
certyfikaty SSL

Bądź bezpieczny z certyfikatem SSL

Bezpieczeństwo i wiarygodność to niezwykle ważne elementy dzisiejszego Internetu. Certyfikat SSL pozwoli Tobie i Twoim klientom zachować pełną ochronę podczas procesu przepływu informacji pomiędzy użytkownikiem, a serwerem. Strony zabezpieczone certyfikatem rozpoznasz po znajdującej się w pasku adresu kłódce, protokole https:// w przeglądarce internetowej.

Badź bezpieczny z certyfikatem SSL, gdy:

Certyfikat SSL jest niezbędny, gdy sprzedajesz i przetwarzasz jakiekolwiek dane przez Internet. Przyda się także gdy posiadasz strony logowania i zabezpieczy przesyłane dane osobowe.

Zabezpiecz swoje dane bezpiecznym certyfikatem SSL i pozyskaj zaufanie klientów!


Poniżej znajdziesz najcześciej wybierane certyfikaty SSL przez naszych Klientów. Po pełną ofertę zajrzyj do menu po lewej stronie.

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
RapidSSL
$10.000
69.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
RapidSSL WildCard
$10.000
449.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
Comodo Positive SSL
$10.000
49.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
Comodo Positive Wildcard SSL
$10.000
349.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
GeoTrust TrueBussinessID
$100.000
299.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
GeoTrust TrueBussinessID EV
$100.000
599.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena za rok
Thawte 123 Certificate
149.00 zł


Dlaczego SSL w cal.pl?

Szybka realizacja zamówienia
Certyfikaty SSL są aktywowane do paru godzin od momentu otrzymania pieniędzy na naszym koncie bankowym. Wszelkie informacje o certyfikacie są wysyłane na adres e-mail.
Darmowa instalacja na serwerze
Nasi konsultanci BEZPŁATNIE zainstalują Twój certyfikat SSL na dowolnym serwerze - nie musisz posiadać serwera internetowego w cal.pl, aby móc zamówić u nas certyfikat SSL!


Nasza pełna oferta certyfikatów SSL:

Certyfikaty VeriSign
Certyfikaty VeriSign są stosowane przez firmy i instytucje, które na stronach internetowych wymagają maksymalnej ochrony ( płatności kartami kredytowymi i przetwarzanie dużych zbiorów danych ). Są to najbardziej prestiżowe i uznawane za najlepsze certyfikaty SSL.
Ceny od 1099.00zł
Certyfikaty Thawte
Certyfikaty Thawte są stosowane przez firmy i instytucje, które na stronach internetowych obsługują płatności kartami kredytowymi lub wymagają podania danych uwierzytelniających. Są to najbardziej prestiżowe certyfikaty SSL.
Ceny od 149.00zł
Certyfikaty RapidSSL
Certyfikaty RapidSSL są najpopularniejszymi certyfikatami SSL z powodu obsługi wysokiej jakości metod kodujących przy zachowaniu najniższej ceny.
Ceny od 49.00zł
Certyfikaty GeoTrust
Certyfikaty GeoTrust są stosowane przez firmy i instytucje, które na stronach internetowych obsługują płatności kartami kredytowymi lub wymagają podania danych uwierzytelniających.
Ceny od 199.00 zł

Certyfikaty SSL

Technologia certyfikacji SSL zajmuje się szyfrowaniem danych wysyłanych w komunikacji pomiędzy serwerem, a użytkownikiem zasobów serwerem. Może to być logowanie do serwisu, pobieranie danych wrażliwych takich jak wyciąg bankowy czy też korzystanie z poczty elektronicznej. Dzięki szyfrowaniu danych metodą SSL (ang. SecureSocketLayer) otrzymujemy pełną ochronę przed przechwyceniem i wykorzystaniem naszych danych przez osoby do tego nieuprawnione. Wykorzystywanie certyfikatu SSL zwiększa również zaufanie i wiarygodność witryny internetowej w oczach jej użytkowników. Również roboty Google lepiej oceniają i pozycjonują strony internetowe wykorzystujące dobre certyfikaty SSL.

Potwierdzeniem posiadania certyfikatu SSL jest wykorzystywanie przez stronę internetową protokołu HTTPS, który widoczny jest w pasku adresu w przeglądarce internetowej. Adres strony internetowej uzbrojonej w szyfrowanie certyfikatem ssl zaczyna się od https://, na przykład strona internetowa https://www.cal.pl gdzie kupisz tanie certyfikaty SSL.

Po co kupić dobrycertyfikat SSL

Jeżeli twoja strona internetowa umożliwia przesyłanie danych to obowiązkowo powinieneś wyposażyć ją w szyfrowanie SSL i ustawić sposób łączenia z nią za pomocą protokołu HTTPS.Certyfikaty SSL potrzebne są do:

 • Zwiększenia poziomu ochrony cennych danych twoich użytkowników, które przesyłane są za pomocą twojej strony internetowej na twój serwer (np. formularze rejestracji, logowanie itp.)
 • Poprawy bezpieczeństwa twoich klientów, jeżeli prowadzisz sklep internetowy
 • Dania gwarancji poufności wszystkich danych wymienianych między przeglądarką, a serwerem
 • Budowania zaufania w oczach twoich klientów i użytkowników ? strony szyfrujące dane są odbierane lepiej przez użytkowników
 • Poprawy pozycji w wyszukiwarkach ? roboty indeksujące strony internetowe uznają strony zabezpieczone protokołem HTTPS i szyfrowaniem SSL za bardziej wiarygodne, przez co pokazywane są wyżej w wynikach wyszukiwania

Tanie certyfikaty SSL dostępne w CAL.pl:

CAL.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje zarówno darmowe rozwiązania dla użytkowników prywatnych, jak i skalowalne pakiety certyfikatów SSL do rozwiązań biznesowych. W ofercie znajdują się:

 • Certyfikat SSL Let'sEncrypt - darmowy certyfikat dla wszystkich klientów wybierających hosting WWW w CAL.pl. Zawiera on wszystkie podstawowe funkcje i doskonale nadanie się do użytku niekomercyjnego.
 • Certyfikat SSL RapidSSL - jeden z najpopularniejszych producentów rozwiązań SSL dzięki doskonałemu poziomowi metod kodujących i niskiej cenie. Za 44,99 złoytych miesięcznie lub za 449 złotych na rok (certyfikat SSL Wildcard) otrzymujemy pełną certyfikację i gwarancję do 10 tysięcy dolarów.
 • Certyfikaty SSL Comodo - wyższy poziom funkcjonalny oferuje Comodo. W wariancie Positive otrzymujemy szyfrowanie 128/256 bitowym kluczem za jedynie 34,99 na miesiąc, zaś w pakiecie Comodo EV dostajemy możliwość utworzenia zielonego paska zaufania w polu adresu przeglądarki, co zwiększa poczucie zaufania i bezpieczeństwa. Pakiet Comodo EV to tylko 799 złotych rocznie.
 • Certyfikaty SSL GeoTrust - Dużą elastyczność oferuje Geotrust, który posiada trzy pakiety o różnym stopniu funkcjonalności i gwarancji nawet do 100 tysięcy dolarów już od 199 złotych na rok. Certyfikaty tego producenta chętnie stosowane są przez instytucje i firmy obsługujące płatności kartami lub operujące innymi wrażliwymi danymi uwierzytelniającymi.
 • Certyfikat SSL Symantec - stanowi alternatywę dla GeoTrust i specjalizuje się w obsłudze witryn obsługujących dane wrażliwe związane z płatnościami i przetwarzaniem danych uwierzytelniających. W zależności od pakietu otrzymujemy gwarancję nawet do 250 tysiecy dolarów, a ceny na rok zaczynają się już od 1099 złotych.
 • Certyfikat SSL Thawe - Wybierany jest przez firmy i instytucje do obsługi płatności i innych wrażliwych danych. W przeciwieństwie do poprzednich dwóch producentów nie oferuje gwarancji pieniężnej, ale w zamian zyskujemy niezwykle niskie ceny, z którymi ciężko konkurować. Pakiet szyfrujący w 256 bitach, z zielonym paskiem zaufania to jedyne 1599 złotych na rok.
Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl