Hosting Node.JS

Installatron do konta
Cal.pl wspiera strony www oparte na języku Node.js. Oferujemy bezpieczny i profesjonalny hosting oparty na dyskach SSD. Gwarantujemy stabilną strukturę serwerową, wydajność i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wraz z hostingiem otrzymujesz do wyboru aktualne wersje Node.js. Będziesz posiadał dostęp do shella na prawach użytkownika i szerokie możliwości konfiguracji z tego poziomu. Każde konto ma dostęp do npma i możliwość samodzielnej instalacji modułów.

Hosting z obsługą node.js


Node.js zyskuje wciąż coraz większą popularność. Słynie z bardzo dobrej wydajności. Silnik JavaScript nie interpretuje kodu w czasie rzeczywistym, lecz kompiluje go do kodu maszynowego. Następnie proces optymalizacji usuwa “martwy kod”. Dzięki zastosowaniu rozwiązań asynchronicznych i sterowaniu zdarzeniami potrafi obsłużyć dużo więcej zapytań. To wszystko sprawia, że strony internetowe napisane w Node.js działają bardzo szybko i płynnie. Cal.pl rozwija się dydamicznie, dlatego zapewniamy, że aplikacje stawiane na naszych serwerach otwierają się błyskawicznie.
Obsługa nodejs


Chciałbyś zobaczyć jakie to proste?

Nie ma problemu, zachęcamy do przetestowania naszych usług!
Wybór node js hosting niesie za sobą wiele korzyści dla Klientów i ich aplikacji. Pozwala na łatwe uruchamianie programów na niestandardowych portach, gdyż nie posiada zbyt dużych wymagań sprzętowych. Js hosing bez trudu uruchomisz zarówno na standardowych VPS'ach, jak i w chmurze, dlatego nie musisz martwić się środowiskiem serwerowym. Rozwiązanie tego typu cieszy się rosnącą popularnością, nic więc dziwnego, że jest tak chętnie wykorzystywany również przez duże, renomowane firmy, takie jak Groupon, Netflix czy Microsoft. Założenie jest niezwykle proste i odbywa się błyskawicznie. Serwer uruchamiamy praktycznie „od ręki”, dlatego od razu możesz zacząć z niego korzystać. Klienci wybierający node hosting często pytają o to, jakie dane backupujemy, i czy jest możliwość przywrócenia plików z kopii zapasowej. Nasza firma zawsze dba o bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów, dlatego każdą kopię zapasową przechowujemy przez pewien czas, oferując jej udostępnienie na życzenie. Warto osobiście przekonać się o licznych zaletach, które niesie za sobą hosting node.js – nie czekaj i już dziś zdecyduj się na przetestowanie najlepszego w Polsce hostingu. Nasze usługi to gwarancja bardzo szybkiej oraz wydajnej pracy serwera, bez względu na warunki.
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl