Facebook Pixel
Ikona baneru

Hosting Node.js

wyjątkowy hosting z obsługą node.js w standardzie

Każdy pakiet hostingowy zawiera obsługę Node.js

Twórz aplikacje w framwework node.js szybko i bezpieczenie!

Sprwadź nasz hosting
Ikona baneru
Tło baneru

Hosting z obsługą node.js

cal.pl wspiera strony www oparte na języku Node.js. Oferujemy bezpieczny i profesionalny hosting oparty na dyskach SSD. Gwarantujemy stabilną strukturę serwerową, wydajność i najwyszy poziom bezpieczeństwa. Wraz z hostingiem otrzymujesz do wyboru aktualne wersje Node.js. Będziesz posiadał dostęp do shella na prawach uytkownika i szerokie możliwości konfiguracji z tego poziomu. Każde konto ma dostęp do NPMa i moliwość samodzielnej instalacji modułów.

Node.js zyskuje wciąż coraz większą popularność. Słynie z bardzo dobrej wydajności. Silnik JavaScript nie interpretuje kodu w czasie rzeczywistym, lecz kompiluje go do kodu maszynowego. Następnie proces optymalizacji usuwa “martwy kod”. Dzięki zastosowaniu rozwiązań asynchronicznych i sterowaniu zdarzeniami potrafi obsłużyć dużo więcej zapytań. To wszystko sprawia, że strony internetowe napisane w Node.js działają bardzo szybko i płynnie. cal.pl rozwija się dydamicznie, dlatego zapewniamy, że aplikacje stawiane na naszych serwerach otwierają się błyskawicznie.

Logo NodeJS

Hosting z Node.js jest dostępny we wszystkich pakietach hostingowych.

Wybór node.js hosting niesie za sobą wiele korzyści dla Klientów i ich aplikacji. Pozwala na łatwe uruchamianie programów na niestandardowych portach, gdyż nie posiada zbyt dużych wymagań sprzętowych. Js hosing bez trudu uruchomisz zarówno na standardowych VPS'ach, jak i w chmurze, dlatego nie musisz martwić się środowiskiem serwerowym. Rozwiązanie tego typu cieszy się rosnącą popularnością, więc nic dziwnego, że jest tak chętnie wykorzystywany również przez duże, renomowane firmy, takie jak Groupon, Netflix czy Microsoft. Założenie jest niezwykle proste i odbywa się błyskawicznie. Serwer uruchamiamy praktycznie „od ręki”, dlatego od razu możesz zacząć z niego korzystać. Klienci wybierający node hosting często pytają o to, jakie dane backupujemy i czy jest możliwość przywrócenia plików z kopii zapasowej. Nasza firma zawsze dba o bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów, dlatego każdą kopię zapasową przechowujemy przez pewien czas, oferując jej udostępnienie na życzenie. Warto osobiście przekonać się o licznych zaletach, które niesie za sobą hosting node.js – nie czekaj i już dziś zdecyduj się na przetestowanie najlepszego w Polsce hostingu. Nasze usługi to gwarancja bardzo szybkiej oraz wydajnej pracy serwera, bez względu na warunki.

Masz hosting w innej firmie ?

Przenieś swoją stronę www do nas od dotychczasowego dostawcy i odbierz 4 miesiące darmowego abonamentu! Za migrację plików nic nie płacisz!

icon

Nasi partnerzy technologiczni

Logo CloudFlare
Logo CloudLinux
Logo Eurid
Logo G-Data
Logo NASK
Logo Litespeed
Logo Litespeed
Logo Litespeed
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_