Kreator stron WWW

Strona w 5 minut? Z nami to możliwe.
Kreator stron internetowych hosting
Czy wiesz, że swoją stronę internetową możesz zbudować z nami w przeciągu 5 minut? Wydaje Ci się, że to niemożliwe? Uwierz - nasze rozwiązania technologiczne pozwalają na szybkie uruchomienie strony internetowej w sieci!

Wydaje Ci się, że stworzenie profesjonalnej witryny wymaga spędzenia wielu godzin na nauce webmasteringu, a następnie żmudnej pracy? Nic bardziej mylnego! Z pomocą intuicyjnego kreatora stron internetowych dostępnego na cal.pl nawet bez elementarnej wiedzy stworzysz portal zaledwie w kilka minut! Nasze autorskie rozwiązania technologiczne umożliwiają uruchomienie witryny nawet przez największego laika.

Kreator Stron stanowi wyjątkowo nowoczesne oprogramowanie, które niemal automatycznie tworzy wymarzoną witrynę internetową. Z jego pomocą z łatwością stworzysz swoje miejsce w sieci, nawet wówczas gdy webmastering nie jest Twoją mocną stroną. W drodze do obranego celu wystarczy jedynie poświęcić kilka minut na przejście przez intuicyjny proces.

Każdemu klientowi, który zdecyduje się na dowolny pakiet hostingu od cal.pl przysługuje możliwość skorzystania z SiteBuildera. Do oprogramowania wgranych jest kilkaset gotowych szablonów, a stworzenie witryny ogranicza się jedynie do wyboru tego najlepszego, a następnie konkretnych treści, które miałyby się w nim znaleźć. Najistotniejszą zaletą Kreatora Stron jest stała możliwość aktualizowania danych. Zyskasz możliwość uzupełnienia swojego portalu o każdej porze dnia i nocy dzięki edytorowi WYSIWYG. Wersja kreatora została również wyposażona w obecność modułów Forum i Blog, które wyniosą całą stronę na jeszcze wyższy poziom!

Strona w 5 minut? Z nami to możliwe!

Chciałbyś stworzyć własną stronę internetową w 5 minut? To proste, zamów dowolny pakiet hostingowy, a będziesz mógł stworzyć własną stronę internetową za pomocą kreatora stron!

Prostota obsługi
Profesjonalne szablony
Edytor WYSYWIG
Wywymagana wiedza o webmasteringu
Pełna kompatybilność
Szybkie aktualizacje
Moduł Galerii
Moduł Formularza Kontaktowego
Moduł Blog
Moduł Forum
Abonament roczny
Kreator stro Pro
Pełna swoboda
Darmowy do każdego serwera


prosty kreator stron do serwera

Prosty w obsłudze

krokowy kreator pozwoli Ci na szybkie i bezproblemowe wykonanie strony internetowej ( grafiki, struktury strony, wprowadzenia zawartości strony etc. ).
Szablony do kreatora przy hostingu

Profesjonalne szablony stron

aplikacja zawiera kilaset szablonów stron internetowych, gotowych do wykorzystania obrazków, a poza tym zaawansowany edytor typu WYSIWYG
Hostingowy kreator z edytorem wyswig

Edytor WYSIWYG

edytor pozwala na szybkie dodawanie kolejnych podstron witryny internetowej, treści, zdjęć. Pozwala także na zmianę kolorów, czcionek zawartych na stronie w czasie rzeczywistym.
Prosty kreaotr - bez doświadczenia

Brak wymaganego doświadczenia

aby móc efektywnie korzystać z aplikacji nie jest wymagana jakakolwiek wiedza z zakresu tworzenia stron internetowych.
Kompatybilność z serwerem

Kompatybilność

stworzone strony internetowe przy pomocy Sitebuildera są w pełni zgodne z obowiązującymi standardami tworzenia witryn
aktualizacje

Aktualizacje

aplikacja Sitebuilder posiada automatyczną metodę aktualizacji, dzięki czemu ilość szablonów rośnie z dnia na dzień.
Możesz zarabiać przez internet

Zacznij zarabiać przez Internet

dotarcie do wielomilionowej rzeszy klientów, całodobowy dostęp do własnej oferty oraz możliwość dokonywania jej zmian w każdej chwili to ogromne zalety posiadania własnej strony firmowej w Sieci.
Panel administracyjny

Strony domowe i blogi

aplikacja pozwala na prowadzenie własnej strony internetowej z tzw. blogiem. Zacznij prowadzić własny dziennik internetowy dzięki aplikacji Sitebuilder..
Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl