Informujemy, że INFOCAL sp. z o.o. sp. k. realizuje projekt „Rozwój działalności eksportowej INFOCAL poprzez udział w programie promocji branży IC / ICT”. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - GO TO BRAND.

O projekcie:
Przedmiotem projektu jest rozbudowa INFOCAL sp. z o.o. sp. k na rynkach zagranicznych i promocja naszej marki w kategorii usług hostingowych. Ekspansja poza rynki perspektywiczne UE stwarza nowe perspektywy rozwoju i pozwala na zwiększenie skali działalności firmy.

Celem projektu jest rozszerzenie działalności eksportowej INFOCAL sp. z o.o. sp. k. korzystając z działań przewidzianych w przy wykorzystaniu działań przewidzianych Branżowym Programie Promocji IT/ICT.. Dzięki projektowi firma zaoferuje na rynkach zagranicznych (zwłaszcza w USA) wdrożoną w wyniku własnych prac badawczo-rozwojowych, unikalną na świecie usługę hostingową, która w czasie rzeczywistym dostosowuje zasoby serwerowe do potrzeb użytkownika, oraz zwiększają tym samym przychody z eksportu usług IT.

Realizacja projektu przyczyni się do promocji INFOCAL i wzmocni pozycję firmy w światowych firmach technologicznych oferujących usługi hostingowe.

Gdzie można nas spotkać?
2019
Techcrunch Disrupt, San Francisco, USA,
Web Summit Lisbon, Portugal

2020
Cybertech, Tel Aviv, Israel,
CloudFest, Germany,
Data Center World, London, United Kingdom.
SXSW, Austin, Texas, USA,
Gitex, Dubai, United Arab Emirates


Wartość projektu:
Całkowita wartość projektu: 132 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 121 100,00 zł

Informujemy, że INFOCAL sp. z o.o. sp. k. realizuje projekt „Opracowanie projektu wzorniczego i doradztwo we wdrożeniu znacząco ulepszonej usługi hostingu i zakupu domen internetowych”. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców.

Wartość projektu:
Całkowita wartość projektu: 214 327,50 zł
Wartość dofinansowania: 148 112,50 złEUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl