Informujemy, że INFOCAL TECH sp. z o.o. realizuje projekt „Rozwój działalności eksportowej INFOCAL poprzez udział w programie promocji branży IC / ICT”. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - GO TO BRAND.

Logo Funduszy Europejskich
Flaga Unie Europejskiej

O projekcie:

Przedmiotem projektu jest rozbudowa INFOCAL TECH sp. z o.o. na rynkach zagranicznych i promocja naszej marki w kategorii usług hostingowych. Ekspansja poza rynki perspektywiczne UE stwarza nowe perspektywy rozwoju i pozwala na zwiększenie skali działalności firmy.

Celem projektu jest rozszerzenie działalności eksportowej INFOCAL TECH sp. z o.o. korzystając z działań przewidzianych w przy wykorzystaniu działań przewidzianych Branżowym Programie Promocji IT/ICT.. Dzięki projektowi firma zaoferuje na rynkach zagranicznych (zwłaszcza w USA) wdrożoną w wyniku własnych prac badawczo-rozwojowych, unikalną na świecie usługę hostingową, która w czasie rzeczywistym dostosowuje zasoby serwerowe do potrzeb użytkownika, oraz zwiększają tym samym przychody z eksportu usług IT.

Realizacja projektu przyczyni się do promocji INFOCAL i wzmocni pozycję firmy w światowych firmach technologicznych oferujących usługi hostingowe.

Gdzie można nas spotkać?

2019

Techcrunch Disrupt, San Francisco, USA
Web Summit Lisbon, Portugal

2021

Cybertech, Tel Aviv, Israel

2021

Web Summit Lisbon, Portugal

2022

CloudFest, Germany
Data Center World, London, United Kingdom
Web Summit Lisbon, Portugal

Wartość projektu:

Całkowita wartość projektu: 132 000.00 zł
Wartość dofinansowania: 121 100.00 zł


Informujemy, że INFOCAL sp. z o.o. sp. k. realizuje projekt „Opracowanie projektu wzorniczego i doradztwo we wdrożeniu znacząco ulepszonej usługi hostingu i zakupu domen internetowych”. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców.

Wartość projektu:

Całkowita wartość projektu: 214 327.50 zł
Wartość dofinansowania: 148 112.50 zł

Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_