Facebook Pixel

DirectAdmin - szybki, łatwy w obsłudze i funkcjonalny panel

Do każdego pakietu hostingowego dostarczany jest profesjonalny panel administracyjny - DirectAdmin w polskiej wersji językowej.

DirectAdmin jest jednym z najlepszych narzędzi administracyjnych dostępnym na rynku światowym. Zawiera ponad 50 użytecznych funkcji. W chwili obecnej, z panelu DirectAdmin korzysta ponad 4 miliony właścicieli stron internetowych na całym świecie.

Narzędzie to daje użytkownikowi absolutną kontrolę nad swoim kontem.

Jest to profesjonalne narzędzie wysokiego poziomu, pozwalające kontrolować wszystko za pomocą jednego loginu i jednego interfejsu. Dzięki panelowi DirectAdmin można samodzielnie dodawać/usuwać konta e-mail, subdomeny, bazy danych, sprawdzać statystyki swojego serwera oraz wiele innych…

Demo panelu DirectAdmin

Pod adresem:
directadmin.com:2222/
dostępne jest demo panelu DirectAdmin.

Dane logowania:
Username: demo_user
Password: demo

logo Direct Admin

Czy wiesz, że?

Panel DirectAdmin to najlepsze narzędzie na świecie do obsługi serwerów wirtualnych. Korzysta z niego kilka milionów ludzi na całym świecie!

Intuicyjna obsługa

Panel administracyjny DirectAdmin jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki prostym formularzom i prostej budowie staje się on niemal intuicyjnym narzędziem. W razie jakichkolwiek wątpliwości w dokumentacji znajdą Państwo filmiki, przedstawiające "krok po kroku" wykonywanie danych czynności w panelu.

Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_