Panel administracyjny
DirectAdmin

Prościej się nie da!
Panel administracyjny serwera
Do każdego pakietu hostingowego dostarczany jest profesjonalny panel administracyjny - DirectAdmin w polskiej wersji językowej

DirectAdmin jest jednym z najlepszych narzędzi administracyjnych dostępnym na rynku światowym. Zawiera ponad 50 użytecznych funkcji. W chwili obecnej, z panelu DirectAdmin korzysta ponad 4 miliony właścicieli stron internetowych na całym świecie.

Narzędzie to daje użytkownikowi absolutną kontrolę nad swoim kontem.

Jest to profesjonalne narzędzie wysokiego poziomu, pozwalające kontrolować wszystko za pomocą jednego loginu i jednego interfejsu. Dzięki panelowi DirectAdmin można samodzielnie dodawać/usuwać konta e-mail, subdomeny, bazy danych, sprawdzać statystyki swojego serwera oraz wiele innych...

Demo panelu DirectAdmin
Pod adresem: http://www.directadmin.com:2222/ dostępne jest demo panelu DirectAdmin.

Dane logowania:
Username: demo_user
Password: demo

Wersja demo dostępna jest tylko w wersji anglojęzycznej.

Czy wiesz, że?
Panel DirectAdmin to najlepsze narzędzie na świecie do obsługi serwerów wirtualnych. Korzysta z niego kilka milionów ludzi na całym świecie!

Intuicyjna obsługa
Panel administracyjny DirectAdmin jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki prostym formularzom i prostej budowie staje się on niemal intuicyjnym narzędziem. W razie jakichkolwiek wątpliwości w dokumentacji znajdą Państwo filmiki, przedstawiające "krok po kroku" wykonywanie danych czynności w panelu.
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl