DirectAdmin - szybki, łatwy w obsłudze i funkcjonalny panel

Do każdego pakietu hostingowego dostarczany jest profesjonalny panel administracyjny - DirectAdmin w polskiej wersji językowej.

DirectAdmin jest jednym z najlepszych narzędzi administracyjnych dostępnym na rynku światowym. Zawiera ponad 50 użytecznych funkcji. W chwili obecnej, z panelu DirectAdmin korzysta ponad 4 miliony właścicieli stron internetowych na całym świecie.

Narzędzie to daje użytkownikowi absolutną kontrolę nad swoim kontem.

Jest to profesjonalne narzędzie wysokiego poziomu, pozwalające kontrolować wszystko za pomocą jednego loginu i jednego interfejsu. Dzięki panelowi DirectAdmin można samodzielnie dodawać/usuwać konta e-mail, subdomeny, bazy danych, sprawdzać statystyki swojego serwera oraz wiele innych…

Demo panelu DirectAdmin

Pod adresem:
directadmin.com:2222/
dostępne jest demo panelu DirectAdmin.

Dane logowania:
Username: demo_user
Password: demo

logo Direct Admin

Czy wiesz, że?

Panel DirectAdmin to najlepsze narzędzie na świecie do obsługi serwerów wirtualnych. Korzysta z niego kilka milionów ludzi na całym świecie!

Intuicyjna obsługa

Panel administracyjny DirectAdmin jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki prostym formularzom i prostej budowie staje się on niemal intuicyjnym narzędziem. W razie jakichkolwiek wątpliwości w dokumentacji znajdą Państwo filmiki, przedstawiające "krok po kroku" wykonywanie danych czynności w panelu.

Zaufało nam ponad 50 000 klientów.