Domeny
internetowe

Zarezerwuj swój własny adres
Rejestracja domen internetowych

Sprawdź dostępność domeny:

Tak zwana domena internetowa to adres www, pod którym widoczne są konkretne usługi internetowe.

Może to być witryna lub na przykład sam adres poczty online. Domeny internetowe świetnie sprawdzają się w roli firmowej wizytówki. W takim przypadku szczególnie warto zawrzeć w adresie nazwę swojej firmy. Wolne domeny obejmują adresy, które nie pojawiły się w sieci. Z tego powodu ważne jest, aby w momencie rozpoczęcia danej działalności od razu zdecydować się na konkretny adres www i jego zarejestrowanie. Zachęcamy do rejestracji witryny internetowej w cal.pl. Nie czekaj, aż ktoś Cię ubiegnie – znajdź domenę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Możesz to zrobić za pośrednictwem naszego serwisu – wystarczy wpisać do wyszukiwarki konkretny adres.
.pl - 8.90 zł .com.pl - 6.90 zł
(domeny funkcjonalne)
.waw.pl - 2.40 zł
(domeny regionalne)
.eu - 8.90 zł .com - 27.90 zł .net - 27.90 zł
.org - 27.90 zł .biz - 27.90 zł .info - 19.90 zł
.us - 27.90 zł .pro - 17.00 zł .co - 17.90 zł
.name - 33.00 zł .me 28.00 zł .xyz - 47.00 zł
Zapoznaj się z pełnym cennikiem
Podane ceny są cenami netto.

Rejestracja domeny – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Obecnie rejestracja domen cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli firm, którzy chcą za pomocą wirtualnej przestrzeni dotrzeć do wielu Klientów. Wizytówka na odpowiednim adresie www znacznie zwiększa wiarygodność w oczach potencjalnych odbiorców usług czy produktów. Jako profesjonalny rejestrator domen zapewniamy pełne wsparcie w tym zakresie. Gwarantujemy sprawdzanie domen i oferujemy niskie ceny zarówno na warianty krajowe, jak i globalne. Dlaczego warto wybrać właśnie nasze usługi? Zapewniamy wiele dodatkowych korzyści, w tym:
  • dostęp do panelu administracyjnego (dostępne domeny zarejestrowane w cal.pl można modyfikować, zmieniając NameServery w czasie rzeczywistym);
  • domeny na sprzedaż z opcją przekierowania na inne adresy www w wybranej postaci;
  • bezpłatną stronę parkingu domen.
Wybierz swój adres domeny i zobacz, czy znajdzie go wyszukiwarka. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne. Sprawdź domenę i przekonaj się, jak wiele korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy. Wyszukiwanie domen jeszcze nigdy nie było tak proste. Wybierz nie tylko nazwę adresu, ale także odpowiednie zakończenie – z naszą pomocą możesz zdecydować się na wariant krajowy lub globalny. Postaw na profesjonalne domeny – rejestracja odbywa się błyskawicznie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Masz domenę w innej firmie?

Przetransferuj domenę do nas, w większości przypadków możesz to zrobić za darmo! Ciesz się pełną elastycznością w utrzymaniu swoich domen w cal.pl.

Transfer domen Skontaktuj się z nami

Firma INFO-CAL jest oficjalnym partnerem

Zaufaj nam także i Ty!

Dlaczego najlepiej zarejestrować domenę cal.pl:

Rejestruj z liderem

Dzięki zawartym umowom z największymi rejestratorami domen możemy zaproponować naszym Klientom bardzo niskie ceny zarówno na domeny krajowe, europejskie, jak i globalne.

Szybki i profesjonalny panel administracyjny

Każda domena zarejestrowana lub przetransferowana do Cal.pl zawiera panel administracyjny, w którym możesz zmienić NameServery domeny w czasie rzeczywistym. Całość zawarta jest w panelu na stronie: https://centrum.cal.pl
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl