Domeny
internetowe

Zarezerwuj swój własny adres
Rejestracja domen internetowych

Sprawdź dostępność domeny:

.pl - 8.90 zł .com.pl - 6.90 zł
(domeny funkcjonalne)
.waw.pl - 2.40 zł
(domeny regionalne)
.eu - 8.90 zł .com - 27.90 zł .net - 27.90 zł
.org - 27.90 zł .biz - 27.90 zł .info - 27.90 zł
.us - 27.90 zł .pro - 14.99 zł .co - 9.90 zł
.name - 29.90 zł .me 24.90 zł .xyz - 41.90 zł
Zapoznaj się z pełnym cennikiem
Podane ceny są cenami netto.

Dlaczego warto zarejestrować domenę w cal.pl?

Największy wybór

Jako nieliczni rejestrujemy praktycznie wszystkie dostępne rozszerzenia. Jeżeli nie mamy wybranego TLD w ofercie prosimy o kontakt.

Jesteśmy autoryzowani

Mamy bezpośrednie akredytacje domenowe - jesteśmy oficjalnym partnerem NASK oraz EURID!

Świetne ceny!

Dostarczamy najlepsze rozwiązania w dobrych cenach - bez haczyków i ukrytych opłat.

Panel administracyjny

Pełna możliwość edycji DNS dla domeny - zarówno wpisów serwerów nazw, jak również spersonalizowanych wpisów A, CNAME, MX, TXT.

Darmowa strona parkingu domen

Możesz aktywować bezpłatną stronę parkingu dla swojej domeny na naszych serwerach.

Przekierowania

Umożliwiamy automatyczne przekierowanie domen na inne adresy w postaci rekordu A lub przekierowania URL - iframe oraz 301.

Masz domenę w innej firmie?

Przetransferuj domenę do nas, w większości przypadków możesz to zrobić za darmo! Ciesz się pełną elastycznością w utrzymaniu swoich domen w cal.pl.

Transfer domen Skontaktuj się z nami

Domena internetowa jest adresem, pod którym dane usługi (strona internetowa, adres poczty elektronicznej itp.) są widoczne w Internecie.

Domena jest swoistą wizytówką Twojej osoby lub firmy w sieci Internet. Dzięki niej, możesz zaprezentować swoją ofertę, pozyskiwać nowych Klientów oraz, co najważniejsze prowadzić działalność on-line. Domena internetowa sprawia, że Twoja firma będzie lepiej postrzegana w Internecie przez odwiedzających z całego świata.

Firma INFO-CAL jest oficjalnym partnerem

Zaufaj nam także i Ty!

Dlaczego najlepiej zarejestrować domenę cal.pl:

Rejestruj z liderem

Dzięki zawartym umowom z największymi rejestratorami domen możemy zaproponować naszym Klientom bardzo niskie ceny zarówno na domeny krajowe, europejskie, jak i globalne.

Szybki i profesjonalny panel administracyjny

Każda domena zarejestrowana lub przetransferowana do Cal.pl zawiera panel administracyjny, w którym możesz zmienić NameServery domeny w czasie rzeczywistym. Całość zawarta jest w panelu na stronie: www.centrumklienta.pl

Rezerwacja domen krajowych

Każda domena krajowa ( z końcówka pl ) jest automatycznie rezerwowana na okres 14 dni! Pamiętaj że zawsze możesz anulować swoje zamówienie na domenę internetową!

Domeny WWWJednym ze sposobów, żeby zwiększyć popularność swojej strony internetowej jest powiązanie jej z dobrą domeną. Dobrą, czyli taką, która jest infromatywna i godna zaufania. Należy dobrze zastanowić się przy wyborze domeny, ponieważ jest ona swego rodzaju wizytówką twojej Ciebie, Twojej organizacji lub przedsięwzięcia.
Wspólnie z CAL.pl zdecyduj się na kupno domenypo najniższej możliwej cenie. Posiadamy umowy ze wszystkimi największymi rejestratorami domen. Przekłada się to na bardzo atrakcyjną cenowo ofertę niezależnie czy mówimy o domenach krajowych, europejskich, globalnych czy innych niestandardowych.

Domeny krajowe (PL) są automatyczne rezerwowane na czternaście dni, w czasie, których można anulować swoje zamówienie lub kontynuować zakup domeny. Wszystkie wykupione u nas domeny znajdziesz w ergonomicznym panelu administracyjnym, gdzie w czasie rzeczywistym można zarządzać nameserverami i podmieniać je dowolną ilość razy.

Domena internetowa - co to jest?Domena internetowa to ciąg nazw w systemie DomainName System. Na domenę składają cię ciągi wyrazów oddzielonych kropkami, umieszczonych w drzewie struktury DNS. Każda domena składa się z dwóch części - nazwy domeny oraz sufiksu, czyli końcówki. Wyróżniamy następujące grupy sufiksów dla domen najwyższego poziomu:
Domeny krajowe,domeny zagraniczne(.pl; co.uk;.de)
Domeny regionalne (waw.pl; warszawa.pl; krakow.pl)
Domeny funkcjonalne (.com;.edu;.net;.org)

Nazwy domen najwyższego mogą świadczyć o przeznaczeniu strony internetowej. Przykładowo:
.com - przeznaczona jest dla stron komercyjnych
.edu - wykorzystywana jest na stronach edukacyjnych
.gov - obsługuje strony rządowe i polityczne
.mil - wykorzystywana jest przez wojsko i organizacje militarne

Często spotykanym zabiegiem jest również wybieranie różnych niestandardowych domen najwyższego poziomu, aby tworzyć różnego rodzaju gry słów. Wykorzystuje się do tego domeny takie jak:

.me - domena krajowa Czarnogóry. Jednocześnie słowo me w jeżyku angielskim oznacza "mnie"
.tv - domena krajowa wysp Tuvalu, która bardzo często wykorzystywana jest jako domena stron internetowych powiązanych z telewizją, video lub streamingiem

Gdzie zarejestrować domenę za darmo?


CAL.pl to kompleksowy dostawca usług hostingowych. Oferujemy tanie domeny w Polsce. Specjalnie dla naszych klientów powstała promocja ? bezpłatne domeny. Do każdego planu hostingu stron internetowych (Ace, Ace Extra, Ace Pro i Ace Turbo) należy Ci się domena internetowa za darmo.

Do każdej domeny, którą kupisz lub otrzymasz za darmo w ramach usługi Hosting WWW dodatkowo dostajesz:
Stronę dotyczącą zaparkowania domeny
Dostęp do pełnego panelu administracyjnego
Bezpłatną pomoc techniczną
Atrakcyjne rabaty na odnowienie posiadanych domen

Posiadamy umowy ze wszystkimi najważniejszymi organizacjami zarządzającymi domenami. Jesteśmy oficjalnymi partnerami NASK (Narodowe Akademickie Sieci Komputerowe - polskiego operatora domeny pl) oraz .EU. Przekłada się to na bardzo atrakcyjne stawki, które możemy Ci zaoferować już dziś. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i sprawdź cenę domeny, której poszukujesz za pomocą wyszukiwarki domen na stronie CAL.pl.

Jak działa sprawdzenie dostępności domen? To proste. Wybierz nazwę domeny, która Cię interesuje, wybierz rodzaj domeny (powszechnie wybierane, funkcjonalne, regionalne i pozostałe), a następnie użyj przycisku ?Szukaj?. Natychmiast otrzymasz informację o dostępności domeny w ramach poszczególnych domen najwyższego poziomu.

Gdzie odnowić najtaniej domenę?W CAL.pl oferujemy atrakcyjne stawki dla osób chcących odnowić domenę jako stały klient oraz dla osób, które chcą przenieść domenę do naszych rejestrów. Odnawianie domenyodbywa się natychmiastowo. Transfer domeny pod nasze skrzydła jest całkowicie bezpłatny i może nastąpić już po 21 dniach od jej rejestracji. Aby przenieść domenę należy podać jej nazwę, a także kod authinfo ? specjalny ciąg znaków służący do bezproblemowego transferu domen pomiędzy dostawcami.

Wejdź na stronę internetową CAL.pl i przekonaj się o tym jak niskie mogą być ceny wykupu domen. Zaufaj profesjonalistom, którzy zajmują się tanimi domenami internetowymi już od 2004 roku.
Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl