Ikona banera

Dołącz do Programu Partnerskiego

Aż 50% prowizji za zakup serwera dzięki Twojemu poleceniu!

Zgromadzone środki możesz wypłacić lub przeznaczyć na opłatę swoich usług

Zarabiasz także, jeżeli Twój znajomy odnawia serwer w kolejnych latach!

Ikona banera

Zarabiaj siedząc wygodnie w fotelu!

Masz fajną pracę i chwilę na dodatkowy zysk? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz zarabiać więcej dzięki programowi partnerskiemu!

Program afiliacyjny umożliwia wygodny i łatwy sposób zarabiania. Możesz zarabiać, dzieląc się z innymi swoją opinią na temat produktu lub usługi, która Cię interesuje. Możesz wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, aby dzielić się informacjami na temat produktu lub usługi, które Cię interesują i które mogą pomóc innym w ich decyzjach zakupowych.

Zarabianie w domu nigdy nie było prostsze. Dołączenie do programu partnerskiego jest darmowe. Nie musisz posiadać działalności gospodarczej, aby w nim uczestniczyć. Możesz promować nasze usługi nie tylko na swojej stronie www i blogu, lecz również na forach i w mediach społecznościowych. Obsługujesz własnych klientów? Możesz podać link afiliacyjny swoim klientom, aby dzięki niemu zamówili swoje usługi.

Sam decydujesz, na co przeznaczasz zarobioną prowizję

Przeznacz środki na zakup usług

Poinformuj nas, a my dodamy środki na Twoje saldo, z którego w wygodny sposób opłacisz swoje zamówione usługi.

Ikona pp

Wypłać na swoje konto bankowe

Możesz wypłacić zarobione środki kiedy chcesz i ile chcesz. Nie ma żadnych limitów wypłat.

Program partnerski w cal.pl to dobry wybór

Zastanawiasz się, czy nasz program afiliacyjny opłaca się? Oferujemy największą prowizję dla partnerów wśród działających afiliacji w branży hostingowej. Spójrz niżej!

Ikona prowizja 50%
prowizji za zakup
serwera hostingowego
Ikona prowizja 30%
prowizji za odnowienie
serwera hostingowego

Taka afiliacja pozwala na zarobek kilkaset złotych, a nawet kilku tysięcy złotych. Jak teraz wygląda oferta dla partnerów? Nowa prowizja wynosi 50% za zakup serwera hostingowego oraz 30% za odnowienie usługi. Wynagrodzenie liczone jest od wpłaty klienta za hosting.

Z naszym programem afiliacyjnym masz możliwość osiągać dochód bez wychodzenia z domu

Otrzymasz od nas unikalny link, który możesz umieścić na swojej stronie internetowej. Rozliczamy się w modelu CPS (Cost Per Sale). Oznacza to, że przyznamy Ci prowizję, gdy potencjalny klient sfinalizuje zamówienie. Każda osoba, która kliknie w Twój link i dokona zakupu, przyczyni się do powiększenia Twojego wynagrodzenia. Dochód jest liczony od dowolnej wpłaty klienta.

Twoja strona może zarabiać sama! Zainteresowanie programami partnerskimi ciągle wzrasta. Afiliacja to bardzo dochodowy interes, który pozwala zarobić kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. Twoja przygoda z programem partnerskim będzie się z czasem rozwijać. Odpowiednio przemyślane reklamy w odpowiednich miejscach przyniosą znakomite efekty.

icon

Wysoka prowizja dla partnerów

icon

Promujesz wysokiej jakości usługi

icon

Wypłacaj kiedy chcesz i ile chcesz

icon

Otrzymasz prowizję dzięki plikom Cookies - mają 30-dniową ważność

icon

Otrzymasz prowizję, jeśli Twój klient kupi ponownie

icon

Sam decydujesz na co przeznaczysz prowizję

Masz pytania ?

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasi konsultanci pomogą w wybraniu optymalnych usług dla Twoich potrzeb oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z usługami wykupionymi w naszej firmie.

icon
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_