Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .ws dla Twojej strony www

.ws
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .ws - domena narodowa

Domena .ws to jedna z nowszych i mniej popularnych domen na rynku, ale ma swoich zwolenników ze względu na swoją krótką i łatwą do zapamiętania nazwę. .ws oznacza "Web Site" i jest często wykorzystywana jako alternatywa dla innych domen, które mogą być już zajęte. Domena .ws była pierwotnie przypisana do Samoa Zachodniego, ale została zreformowana jako międzynarodowa domena internetowa. Domena .ws jest otwarta dla rejestracji przez każdego, bez względu na to, w jakim kraju mieszka.

Domena .ws może być interesująca dla osób, które chcą wyróżnić się w Internecie i wykorzystać krótką oraz łatwą do zapamiętania nazwę. Jest to szczególnie ważne dla firm, które chcą stworzyć swoją markę i być łatwo odnajdywane w Internecie. Wiele popularnych słów kluczowych jest nadal dostępnych do rejestracji. Jest to szczególnie ważne dla firm, które chcą zarejestrować nazwę, która jest już zajęta w innych popularnych domenach.

W porównaniu do bardziej popularnych domen, jak .com czy .org, domena .ws jest stosunkowo mało popularna. Według danych z czerwca 2021 roku, na całym świecie zarejestrowanych było około 300 tysięcy domen .ws. Najwięcej rejestracji tej domeny odbyło się w Stanach Zjednoczonych, gdzie działa ponad 110 tysięcy stron.

Cennik oraz wymagania domen .ws

Informacje o rejestracji

Brak ograniczeń. Dostępna do rejestracji dla wszystkich, bez żadnych wymagań.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po rozpoczęciu transferu, konieczne jest potwierdzenie go przez abonenta domeny zgodnie z e-mailem wysłanym na jego adres e-mail. Transfer trwa do 6 dni. Transfer przedłuża okres ważności domeny o rok.
Aby dokonać transferu domeny .ws, jej status musi być ustawiony na OK / ACTIVE. Jeśli domena ma status "Transferlock", nie można jej przenieść do innego operatora. Taki stan może być spowodowany czasową blokadą, która trwa do 60 dni od rejestracji domeny, ostatniego transferu lub zmiany danych (cesji).

Informacje o cesji

Cesja bezpłatna, nie powoduje przedłużenia ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
118.99 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
166.99 zł netto
Cena transferu domeny
90.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .ws

Organizacja: Government of Samoa

Adres internetowy: www.samoanic.ws

Publiczny serwer WHOIS: www.samoanic.ws/whois

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_