Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Według badań Polacy spędzają w Internecie 11 godzin dziennie. Ponad 70 proc. z nas rozpoczyna zakupy od wpisania produktów, usług lub marki w wyszukiwarce Google. Jeśli Twoja firma nie znajdzie się na pierwszych 10 pozycjach, szansa na skorzystanie z jej usług przez klienta maleje. Co więcej, niemal 90% Polaków klika tylko w pierwsze trzy pozycje. Dlatego nawet najlepiej przemyślana, skonstruowana i prowadzona strona internetowa, której nikt nie widzi, nie ma racji bytu. Co zatem zrobić, żeby klienci zaczęli sami wchodzić na Twoją stronę?

Pozycjonowanie receptą na sukces w Internecie

Wpisując do wyszukiwarki produkt lub usługę, spodziewamy się natychmiastowej, dopasowanej do naszych potrzeb oferty, której nie będziemy musieli długo szukać. I właśnie taki jest cel pozycjonowania – obecność na pierwszych miejscach wyszukiwarki po wpisaniu określonej frazy przez potencjalnego klienta. Im wyższa pozycja w wyszukiwarce, tym lepiej pozycjonowana jest strona i tym więcej klientów ma szansę skorzystania z Twoich usług. Jaka zatem jest droga do osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarce? Pierwszym i nieodłącznym krokiem do sukcesu w Internecie jest budowanie sieci linków kierujących do Twojej strony. Im jest ich więcej, tym wyższa pozycja strony w wyszukiwarce. Jednak o sile linków nie świadczy tylko ich liczba, ale również jakość. Dlatego warto zdać się na specjalistów w branży. Doświadczona agencja posiadająca zespół profesjonalistów oraz odpowiednie zaplecze techniczne sprawi, że na sukces w sieci nie będziesz musiał długo czekać, a Twój biznes nabierze rozpędu.

Twoja strona może być na samym szczycie wyników wyszukiwania!

Chciałbyś poprawić pozycję swojej strony www w wyszukiwarce? Skontaktuj się z nami - przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_