O cal.pl w kilku słowach

Co czyni nas tak wyjątkową firmą?
Serwis cal.pl należy do firmy INFO-CAL działającej od 1994 roku. Sam serwis cal.pl powstał w 2004 roku. Przez wiele lat obecności na rynku udało nam się zdobyć zaufanie szerokiej rzeszy klientów. Bagaż doświadczeń zgromadzonych podczas prowadzenia działalności gospodarczej zaowocował osiągnięciem statusu wiarygodnych i rzetelnych specjalistów.

Ponad dwadzieścia lat codziennej, uczciwej pracy umożliwiało doskonalenie naszej oferty, tak aby perfekcyjnie odpowiadała na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. To właśnie ich satysfakcję traktujemy jako priorytet firmy. Wiele tysięcy ludzi, którzy zdecydowali się na nasze świadczenia, korzysta z nich nieprzerwanie od wielu lat. Szereg oferowanych przez nas usług internetowych uwzględnia jedynie najbardziej zaawansowane technologie i najwyższą jakość obsługi klienta.

biuro w cal.pl

W naszej historii udało nam się pomóc już ponad 40000 użytkownikom, którzy nam zaufali. Wiele lat zabiegaliśmy o ich atencję i sympatię. Udało nam się to osiągnąć wyłącznie dzięki atrakcyjnej ofercie i indywidualnemu podejściu do wszystkich kontrahentów. To dzięki nim jesteśmy aktualnie jednym z najlepszych na terenie całej Polski providerów! Dowodem tych słów są niezależne zestawienia branżowe, które plasują nas na czołowych lokatach w rankingu uwzględniającym kilka tysięcy podmiotów oferujących usługi internetowe.

Niezmiennie od początku działalności naszym celem jest świadczenie profesjonalnych usług, które sprostają wymaganiom zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Staramy się perfekcyjnie łączyć najnowsze technologie z rozwiązaniami, które sprawdzą się w każdym domu. Pełne wsparcie i kompleksowa obsługa, począwszy od montażu, aż do fachowego rozwiązywania bieżących kłopotów, gwarantują komfortowe korzystanie z sieci. Dzięki cal.pl stało się ono również wyjątkowo bezproblemowe. Korzystne ceny, szybka obsługa i indywidualne podejście to cechy, które charakteryzują naszą działalność na rynku. Zapewnij sobie niezawodne narzędzie pracy i skontaktuj się z nami!
domeny w nask
domeny EU w eurid
płatności payu
fira rodzinna
tarnowskie stowarzyszenie przedsiębiorców


Dane firmy

INFO - CAL

ul. Chludowska 387 lok. 9
62-003 Biedrusko
NIP: 778-100-71-00
REGON: 630002043

Dane do przelewu

Alior Bank

03 2490 0005 0000 4530 4442 5446
informacje na temat płatności
Kontakt z nami
tel: +48 61 679 21 75
e-mail: kontakt@cal.pl
formularz kontaktowy
Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl