Facebook Pixel
Ikona do baneraq

Zaufało nam ponad 50 000 klientów

Profesionalni w każdym calu. Dla Ciebie i Twojego rozwoju w internecie.

Sprawdź, co mówią o nas inni

Ikona do baneraq

Poznaj cal.pl w kilku słowach

Serwis cal.pl należy do INFOCAL działającej od 1994 roku. Od wielu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a nasze usługi i rozwiązania w pełni spełniają oczekiwania klientów. Udało nam się zdobyć zaufanie ogromnej ilości osób, status wiarygodnych i rzetelnych specjalistów, jak i również duży bagaż doświadczenia. Teraz jesteśmy jedną z największych firm hostingowych w Polsce.

Nasza misja

Cel firmy

Naszym celem jest udostępnienie najnowocześniejszych rozwiązaniń przy zachowaniu przystępnej ceny, aby każdy z Was mógł rozwijać się swoje projekty w Internecie. Niezależnie, czy jesteście osobą fizyczną czy prowadzicie firmę, pragniemy aby rozwiązania hostingowe oraz usługi w zakresie domen internetowych były dla Was łatwo dostępne. Razem z nami mogą Państwo docierać do swoich odbiorców dzięki przyjemnej pracy nad swoimi stronami internetowymi. Zajmiemy się stabilnością i płynnością jej działania, a korzystanie z poczty internetowej stanie się bezawaryjne.

Zależy nam, abyście stali się Profesjonalni w każdym calu - jak MY.

Pracujemy na
Twoje zaufanie

Cal.pl wzbudza zaufanie

Jako firma staramy się zawsze dostarczać naszym klientom najwyższej jakości usługi. Dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były w w stanie spełnić Wasze oczekiwania. Pracujemy również nad wzmacnianiem naszego zaufania do naszych klientów poprzez zapewnianie im bezpieczeństwa, szybkiej i bezproblemowej obsługi oraz przejrzystych i jasnych warunków współpracy. Dążymy do tego, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie i zaufali nam, dlatego zawsze staramy się być szczerzy i uczciwi w naszych działaniach. Dlatego też zawsze służymy pomocą i radą. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie.

Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu

O nas

Nasza wiedza i doświadczenie to nasze największe atuty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży hostingowej, co pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów. Wiemy, czego oczekujecie dlatego też staramy się dostosować ofertę do Waszych wymagań. Śledzimy nowości technologiczne, by stale podnosić jakość naszych usług. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu rozwiązania najnowocześniejsze, zgodne z najnowszymi trendami. Na konferencjach IT zdobywamy wiedzę o nowych technologiach oraz ich zastosowaniu w branży informatycznej. Dzięki temu możemy się dobrze przygotować do nowych wyzwań, a także wykorzystać nowe technologie w swoim działaniu.

Rozwijamy się dla Was

Progress

Naszym celem jest ciągły rozwój, dlatego stale powiększamy naszą ofertę i wdrażamy coraz to nowsze rozwiązania. Wasze sugestie są dla nas niezwykle ważne i to Wasz wpływ ma największy udział. Słuchamy Was i staramy się udoskonalać nasze usługi, aby wesprzeć Waszą działalność w Internecie. Taka współpraca staje się niezwykle owocna dla obu stron. Nasza kadra w każdym dziale podnosi swoje kwalifikację, aby zapewnić Państwu najwyższą obsługę i pomoc w każdym działaniu.

Liczba naszych klientów rośnie bardzo dynamicznie - dołącz do nas i TY!

Dlaczego właśnie my?

  • superszybki hosting w chmurze
  • 99,9% dostępności usługi
  • super wydajna infrastruktura
  • ta sama cena teraz i w kolejnych latach
  • niezawodne działanie serwerów
  • pełna kontrola nad stroną dzięki rozbudowanemu panelowi klienta
  • serwery zlokalizowane w Polsce i za granicą
  • 24-godzinne bezpłatne wsparcie techniczne
  • obsługa SSH, Cron, Redis

Bądź gotowy, aby nam zaufać!

Poznaj nas

Zyskaj dostęp do najnowszych promocji

Zarejestruj się, a powiadomimy Cię o najnowszych rabatach na nasze usługi. Skorzystasz z niższych cen na zakup domen czy hostingu.

icon
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_