Transfer domen
do cal.pl

Odnów domenę taniej!
Jeżeli interesuje Cię przeniesienie domeny do nowego operatora, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Przenosząc ją do cal.pl, możesz liczyć na bardzo korzystne warunki umowy oraz atrakcyjną opłatę, dlatego nie musisz już przepłacać u innych dostawców. Niektórzy rejestratorzy domen pobierają wręcz kolosalne opłaty, które nierzadko sięgają nawet do kilkuset procent! Na szczęście, zamieszczenie ich na innym serwerze wcale nie jest skomplikowane i czasochłonne. Dzięki nam możesz to zrobić szybko, sprawnie oraz tanio.

Na czym polega transfer domeny?

Decydując się na transfer, wyrażasz zgodę na przenoszenie domeny, czyli jej pełną obsługę przez cal.pl. Jest to więc równoznaczne m.in. z przeniesieniem obsługi bilingowej. Sam proces jest szybki i nieskomplikowany i – co ważne – nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Podczas transferu domeny do innego operatora Twoja strona internetowa nie zniknie z Sieci – jest ona dostępna dla odwiedzających przez cały czas. Przenoszenie domeny krajowej (pl) od innych rejestratorów jest procesem całkowicie bezpłatnym, nie musisz więc przejmować się żadnymi ukrytymi kosztami. Transfer na naszej stronie cal.pl odbywa się automatycznie, wystarczy tylko wprowadzić kod authinfo i nazwę domeny oraz kliknąć przycisk „transferuj domenę”. Kod jest wymagany tylko w przypadku polskich domen i można go uzyskać od jej aktualnego rejestratora. W razie jakichkolwiek problemów, informacje o kodzie authinfo uzyskasz również od pomocy technicznej danego operatora.

Transfer domeny krok po kroku

Wiesz już, co to jest transfer domeny, warto więc dowiedzieć się teraz, jak wykonać go krok po kroku. Wspomnieliśmy wcześniej o wprowadzeniu kodu authinfo. Kolejnym etapem jest uiszczenie opłaty u nowego operatora. Sam transfer domeny eu lub pl jest darmowy, opłata dotyczy przedłużenia jej ważności na kolejny rok (u nowego operatora). Po prawidłowym transferze rejestrator zwróci się do Ciebie z prośbą o potwierdzenie procesu przeniesienia, poprzez kliknięcie w link wysłany w wiadomości e-mail. Pamiętaj, by akceptacji dokonać w określonym terminie, gdyż zazwyczaj po kilku dniach odnośnik straci ważność. Po potwierdzeniu transferu reszta procesu przebiegnie automatycznie. Gdy dobiegnie on końca, dostaniesz o tym informację od nowego operatora drogą mailową. Wiadomość ta jest wysyłana automatycznie, nie musisz więc podejmować w związku z nią żadnych kroków.

Dlaczego warto wybrać transfery domen do cal.pl?

Cal.pl cieszy się coraz większym zaufaniem wśród Klientów. Jesteśmy renomowaną, rzetelną firmą, która prężnie rozwija się na polskim rynku, oferując Klientom najlepsze rozwiązania. Transfer domen do cal.pl to usługa najwyższej jakości, która z pewnością opłaci Ci się pod każdym względem. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny, a do tego przenoszenie domen jest procesem niezwykłe prostym i szybkim. Nie przepłacaj więc za tę usługę internetową – zobacz, co możemy Ci zaoferować, i już dziś zdecyduj się na skorzystanie z naszej atrakcyjnej oferty.
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl