Facebook Pixel
Tło dla domeny

Domena .biz – Rozwijaj swój biznes z cal.pl

.biz
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .biz - domena globalna generyczna

Domena .biz to jedna z popularnych domen ogólnych, która jest przeznaczona dla przedsiębiorstw i firm. Jej celem jest stworzenie przestrzeni online, w której firmy mogą rozwijać swoje biznesy i promować swoje usługi. Domena .biz jest dedykowana firmom, które chcą wyróżnić się w Internecie i uzyskać profesjonalny adres dla swojej strony internetowej.

Posiadanie domeny .biz daje firmie profesjonalny wizerunek. Dzięki temu, że domena .biz jest dedykowana firmom, adres internetowy kojarzy się z biznesem i usługami, które oferuje. Ponadto, domena .biz jest związana z pojęciem "biznesu", co w naturalny sposób kojarzy się z firmami i przedsiębiorstwami.

Pierwsze wzmianki o domenie .biz pojawiły się w 2001 roku, a jej oficjalne wprowadzenie miało miejsce w listopadzie tego samego roku. Domena .biz jest jedną z tzw. domen ogólnych (gTLD), co oznacza, że nie jest związana z konkretnym krajem lub regionem.

Statystyki pokazują, że domena .biz jest jedną z popularnych domen ogólnych. W lutym 2021 roku na całym świecie zarejestrowanych było ponad 2,3 milionów domen .biz. Najwięcej rejestracji tej domeny odbyło się w Stanach Zjednoczonych, gdzie działa ponad 1,5 miliona stron internetowych z domeną .biz.

Cennik oraz wymagania domen .biz

Informacje o rejestracji

Brak ograniczeń. Dostępna do rejestracji dla wszystkich, bez żadnych wymagań.
Po zarejestrowaniu domeny lub zmianie danych konieczna jest autoryzacja abonenta. Na podany przez niego adres e-mail wysyłana jest wiadomość z linkiem, który należy kliknąć w ciągu 15 dni. Bez potwierdzenia autoryzacji, domena zostanie zawieszona do momentu zakończenia procedury lub wygaśnięcia.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po rozpoczęciu transferu, konieczne jest potwierdzenie go przez abonenta domeny zgodnie z e-mailem wysłanym na jego adres e-mail. Transfer trwa do 6 dni. Transfer przedłuża okres ważności domeny o rok.
Aby dokonać transferu domeny .biz, jej status musi być ustawiony na OK / ACTIVE. Jeśli domena ma status "Transferlock", nie można jej przenieść do innego operatora. Taki stan może być spowodowany czasową blokadą, która trwa do 60 dni od rejestracji domeny, ostatniego transferu lub zmiany danych (cesji).

Informacje o cesji

Cesja bezpłatna, nie powoduje przedłużenia ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
49.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
47.00 zł netto
Logo rejestratora

Dostępna końcówka domeny: .biz

Organizacja: NeuLevel, Inc.

Adres internetowy: www.nic.biz

Publiczny serwer WHOIS: www.whois.biz

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_