Pakiet hostingowy Ace Extra

Idealny hosting pod wordpress!
Hosting stron www - pakiet Ace

Wordpress – intuicyjny, łatwy, szybki


Wordpress to wciąż najpopularniejsze na całym świecie narzędzie do tworzenia stron. Miliony witryn jest opartych o ten CMS. Nie służy tylko jako oprogramowanie do prowadzenia blogów. Nadaję się także do stawiania małych i średnich sklepów, stron wizytówek czy serwisów informacyjnych. Wordpress jest darmowy i nie wymaga znajomości języków programowania by stworzyć własną stronę internetową. Czym zasłużył sobie na popularność?

Łatwy i szybki

Instalacja Wordpress nie jest trudna, wystarczy kilka kliknięć. Cała czynność zajmuję około 5 minut. Interfejs jest czytelny i łatwy obsłudze, nie wymaga wiedzy informatycznej z zakresu HTML. Wygląd strony dostosujesz według własnych potrzeb poprzez personalizację. Instalowanie wtyczek i szablonów jest banalnie proste – zrobimy to jednym kliknięciem. Stronę internetową stworzysz w niecałą godzinę.

Wiele darmowych wtyczek

Wordpress posiada tysiące darmowych wtyczek, które przychodzą z pomocą w budowaniu odpowiedniej strony. Ze zwyklej witryny szybko zrobisz sklep internetowy dzięki Woocommerce. Gotowe wtyczki wzbogacą treści zamieszczane na Twoim blogu. Potrzebny formularz kontaktowy czy funkcję newslettera? Wordpress je posiada! Nie musisz osobiście pisać każdej funkcjonalności, jak w przypadku autorskiego CMSa. Bez problemu wszystko można umieścić na stronie w dowolnym momencie. Wciąż pojawiają się nowe wtyczki tworzone przez wielką otwartą społeczność Wordpressa.

Gotowe szablony

Nie masz pomysłu na wygląd bloga? Z pomocą przychodzą darmowe szablony, które sprawią że Twoja strona będzie ładna i przejrzysta. Twoi czytelnicy z przyjemnością będą ją odwiedzać. W każdej chwili możesz je dostosować jak tylko chcesz – dodasz nowe kategorię, zmienisz kolor czy pozycję. Dodawanie grafiki czy produktów odbywa się w wygodnym edytorze WYSIWYG.

Wordpress jest doskonałym narzędziem do prowadzenia blogów czy prostych sklepów internetowych. Przede wszystkim jest darmowy, szybki w budowaniu strony i łatwy w obsłudze. Jest wspaniałym oprogramowaniem dla początkujących. Posiada wiele udogodnień. Warto pamiętać o regularnym aktualizowaniu.

Bez obaw! Możesz przetestować nasz hosting przez 7 dni za darmo! Zapewniamy równie szybką i bezpłatną pomoc techniczną.40 GB powierzchni na stronę, pocztę, sql
nielimitowany transfer miesięczny
nielimitowane certyfikaty Let's Encrypt
✔ nieograniczona liczba domen!
✔ nieograniczona liczba skrzynek pocztowych!
✔ nieograniczona liczba baz danych MySQL!
✔ obsługa PHP, CRON, SSH
✔ ochrona antywirusowa i antyspamowa!
✔ i wiele więcej...
abonament roczny

tylko 149.00 zł

podane ceny są cenami netto
Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl