Rejestracja domen .co

.co

Narodowa domena Kolumbii, rozpoznawalna na całym świecie, przebój ostatnich kilku lat wśród domen. Marzy ci się otwieranie biznesu w tamtych rejonach? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Dodatkowe informacje: Rejestracja publiczna domen .co jest dozwolona dla dowolnego kraju, bez restrykcji na rzecz osób i podmiotów.

Dodatkowe informacje o domenie:


Dostępna końcówka domeny: brak
Organizacja: Universidad de Los Andes
Adres internetowy:
Publiczny serwer WHOIS: brak

rejestracja domen co - logo rejestru

Cena rejestracji domeny na rok: 34.90 zł netto
Cena przedłużenia domeny o rok: 149.00 zł netto
Cena transferu domeny: 102.00 zł netto

Informacje o rejestracji: Rejestracja nazwy domeny nie jest wiążąca, dopóki administrator rejestru jej nie wdroży i obowiązuje przez ściśle określony okres czasu, który kończy się w dniu wygaśnięcia umowy na ten okres. W przypadku nazwy domeny utworzonej w nowej rejestracji z puli dostępnych nazw domen, wspomniany okres czasu rozpoczyna się od daty uznania rejestracji nazwy domeny przez odpowiedni rejestr. W przypadku chęci uzyskania większej ilości informacji na temat procedury rejestracji domeny, zapraszamy do działu Pomoc.

Informacje o transferze: Transfer domeny może zostać wykonany nie wcześniej niż po 60 dniach od daty rejestracji domeny albo jej poprzedniego transferu. Przedłużasz w ten sposób okres ważności domeny o 1 rok. To operacja płatna, co oznacza, że na Twoim saldzie pre-paid musisz mieć wystarczającą ilość środków. Aby dokonać transferu, domena musi być odblokowana tj. nie może posiadać statusu REGISTRAR-LOCK. Transfer po zainicjowaniu wymaga potwierdzenia, zgodnie z wiadomością wysłaną na adres e-mailowy abonenta domeny, do sprawdzenia w bazie WHOIS. W przypadku korzystania z usługi ochrony prywatności domeny u obecnego rejestratora, zalecane jest jej wyłączenie na czas całej operacji, gdyż może spowodować niedotarcie e-maila. Jeśli domena była reaktywowana po wygaśnięciu w ciągu ostatnich 60 dni, nie zostanie naliczony dodatkowy rok ważności.

Informacja o cesji: Cesja bezpłatna. Można dokonać jej z poziomu Panelu Administracyjnego.


Dlaczego warto zarejestrować domenę w cal.pl?

Największy wybór

Jako nieliczni rejestrujemy praktycznie wszystkie dostępne rozszerzenia. Jeżeli nie mamy wybranego TLD w ofercie prosimy o kontakt.

Jesteśmy autoryzowani

Mamy bezpośrednie akredytacje domenowe - jesteśmy oficjalnym partnerem NASK oraz EURID!

Świetne ceny!

Dostarczamy najlepsze rozwiązania w dobrych cenach - bez haczyków i ukrytych opłat.

Panel administracyjny

Pełna możliwość edycji DNS dla domeny - zarówno wpisów serwerów nazw, jak również spersonalizowanych wpisów A, CNAME, MX, TXT.

Darmowa strona parkingu domen

Możesz aktywować bezpłatną stronę parkingu dla swojej domeny na naszych serwerach.

Przekierowania

Umożliwiamy automatyczne przekierowanie domen na inne adresy w postaci rekordu A lub przekierowania URL - iframe oraz 301.


Masz pytania odnośnie domen lub masz już domenę?

Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie! Jeżeli masz już domenę możesz ją do nas przetransferować.

Transfer domen Skontaktuj się z nami

Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Money.pl w cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom