Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .bio dla Twojej strony www

.bio
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .bio - nowe rozszerzenie domeny (2014/2015)

Domena internetowa .bio jest przypisana dla stron internetowych z Irlandii. Data rejestracji to 15 maj 2014 roku. Administratorem jest STARTING DOT LIMITED. Po pierwszym tygodniu od premiery domeny odnotowano ponad 4000 rejestracji.

Rozszerzenie .bio to dobra opcja m.in.: dla osób prowadzących sklep z bio żywnością lub bloga o tematyce zdrowej żywności, a także dla stron sprzedających bio-kosmetyki.

Domena .bio może być używana jako rozszerzenie nazwy dla wielu różnych branż, nauk i badań, w tym biologii, biografii, biofizyki, biosfery, biotechnologii i biopopulacji.

Rejestrujący domenę .bio zobowiązuje się nie naruszać zasad rolnictwa ekologicznego sformułowanego przez IFOAM (POA). Jeżeli rejestrujący jest producentem lub sprzedawcą w dziedzinie rolnictwa i żywności, powinien zobowiązać się do przestrzegania POA (np.: powinien aplikować o znak "BIO Trust") i wszelkich przepisów obowiązujących na odpowiednich rynkach.

Innymi przykładami rozszerzeń domen są m.in.: domena .black, domena .blackfriday, domena .blog.

Nazwa domeny .bio musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.

Cennik oraz wymagania domen .bio

Informacje o rejestracji

Rejestrując tę ​​nazwę domeny, rejestrujący zobowiązuje się nie naruszać zasad rolnictwa ekologicznego sformułowanych przez IFOAM (POA). Jeżeli rejestrujący jest producentem, transformatorem lub sprzedawcą w dziedzinie rolnictwa, żywności i rolnictwa, rejestrujący zobowiązuje się przestrzegać POA i wszelkich przepisów obowiązujących na odpowiednich rynkach, na których rejestrujący zamierza przedstawić lub promować swoje produkty w ramach treść online powiązana z tymi nazwami domeny .BIO

Cena rejestracji domeny na rok
308.99 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
431.99 zł netto
Cena transferu domeny
233.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .bio

Organizacja:

Adres internetowy: nieopublikowany

Publiczny serwer WHOIS: brak

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_