Facebook Pixel
Tło dla domeny

Domena .cc - Twoja globalna obecność

.cc
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .cc - domena narodowa

Domena .cc to krajowa domena internetowa zarejestrowana na Wyspach Kokosowych, niewielkim terytorium zależnym Australii. Choć kraj ten zamieszkuje jedynie około 600 mieszkańców, to domena .cc cieszy się dużą popularnością wśród internautów na całym świecie.

Domena .cc początkowo była przeznaczona wyłącznie dla firm i osób fizycznych związanych z Wyspami Kokosowymi, jednak wkrótce stała się dostępna dla wszystkich chętnych. Obecnie może być używana jako alternatywa dla popularnych domen, takich jak .com, .org czy .net.

Domena .cc została zarejestrowana w 1997 roku, a jej nazwa pochodzi od skrótu od słowa "company" czy "corporation". Może to być atut dla firm, które chcą wyróżnić się w Internecie i być kojarzone z profesjonalizmem i innowacyjnością.

Domena .cc charakteryzuje się prostotą i łatwością w zapamiętywaniu. Krótkie i łatwe do zapamiętania nazwy to atut dla przedsiębiorców prowadzących działalność w Internecie, którzy chcą wyróżnić się na rynku. Domena .cc jest też często wybierana przez osoby i firmy zajmujące się marketingiem, reklamą i brandingiem.

Cennik oraz wymagania domen .cc

Informacje o rejestracji

Brak ograniczeń. Dostępna dla wszystkich rejestrujących.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po rozpoczęciu transferu, konieczne jest potwierdzenie go przez abonenta domeny zgodnie z e-mailem wysłanym na jego adres e-mail. Transfer trwa do 6 dni. Transfer przedłuża okres ważności domeny o rok.
Aby dokonać transferu domeny .cc, jej status musi być ustawiony na OK / ACTIVE. Jeśli domena ma status "Transferlock", nie można jej przenieść do innego operatora. Taki stan może być spowodowany czasową blokadą, która trwa do 60 dni od rejestracji domeny, ostatniego transferu lub zmiany danych (cesji).

Informacje o cesji

Cesja bezpłatna, nie powoduje przedłużenia ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
50.99 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
70.99 zł netto
Cena transferu domeny
38.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .cc

Organizacja: eNIC Corporation

Adres internetowy: www.verisign.com/en_US/domain-names/cc-domain-names/index.xhtml

Publiczny serwer WHOIS: www.webwhois.verisign.com/webwhois-ui/

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_