Tło dla domeny

Rejestracja domeny .scot dla Twojej strony www

.scot
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .scot - nowe rozszerzenie domeny (2014/2015)

Szkocja jest kwitnącym ośrodkiem kulturalnym, który może pochwalić się trzema oficjalnymi językami, bogatą historią zakorzenioną w golfie, sztuce i tańcu oraz rozwijającym się rynkiem gospodarczym, szczególnie w dziedzinie eksportu. .Scot jest społeczną i geograficzną domeną najwyższego poziomu, która ma zapewniać rozpoznawalną i specyficzną dla Szkocji przestrzeń nazw domen dla osób, które pracują, prowadzą działalność lub prowadzą działalność w tym północnym kraju. Zarejestrowanie domeny .scot zapewnia miejsce na rynku online i społeczności w Szkocji, ale wiąże się ze spełnieniem określonych wymagań.

Cennik oraz wymagania domen .scot

Informacje o rejestracji

Rejestracja domen .scot jest możliwa wyłącznie na rzecz uprawnionych podmiotów. Wymagane jest podanie uzasadnienia wnioskowanej nazwy domeny. Aplikacje uznane za złożone w złej wierze są anulowane przez rejestr domen .scot nawet po rejestracji domeny. Wiążące informacje prawne: http://dotscot.net/policies/.

Cena rejestracji domeny na rok
179.99 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
265.99 zł netto
Cena transferu domeny
136.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .scot

Organizacja: Dot Scot Registry

Adres internetowy: http://dotscot.net/

Publiczny serwer WHOIS: brak

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_