Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .nieruchomosci.pl dla Twojej strony www

.nieruchomosci.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .nieruchomosci.pl - domena funkcjonalna narodowa

Domena .nieruchomosci.pl to polska domena internetowa należąca do grupy tzw. domen tematycznych, skupiających się na określonej dziedzinie lub branży. Jak sama nazwa wskazuje, domena ta jest przeznaczona dla branży nieruchomości i wszystkich podmiotów, które z nią związane są. Innym przykładem podobnego rozszerzenia domeny jest .realestate.pl.

Domena .nieruchomosci.pl charakteryzuje się tym, że jest to wyjątkowo specjalistyczna i wyróżniająca się w polskiej sieci. Przeznaczona jest przede wszystkim dla agencji nieruchomości, biur pośrednictwa, ale także dla deweloperów, inwestorów i właścicieli nieruchomości.

Domena .nieruchomosci.pl nie tylko daje możliwość zbudowania wyjątkowego wizerunku dla firmy działającej w branży nieruchomości, ale także przyciąga uwagę klientów szukających ofert nieruchomości. Pozwala na zbudowanie marki, która kojarzy się z profesjonalizmem i jakością. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że domena .nieruchomosci.pl daje możliwość pozycjonowania się w wyszukiwarkach internetowych. Przez specjalizację w określonej branży i skupienie się na konkretnych frazach kluczowych, można znacznie zwiększyć szanse na znalezienie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Według statystyk Polskiej Izby Gospodarczej Nieruchomości, rynek nieruchomości w Polsce dynamicznie się rozwija, a liczba transakcji związanych z rynkiem nieruchomości stale rośnie. Właśnie dlatego domena .nieruchomosci.pl jest tak ważna dla firm działających w branży.

Nazwa musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .nieruchomosci.pl to 12 miesięcy – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .nieruchomosci.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena .nieruchomosci.pl została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .nieruchomosci.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
9.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .nieruchomosci.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_