Rejestracja domen .cn

.cn

Do rejestracji wymagana jest akceptacja zasad rejestru CNNIC (zasady te ulegają częstym zmianom). Aktualnie brzmią one: -> Wybrana nazwa domeny nie może zawierać słów zastrzeżonych przez władze chińskie oraz m. in. nazw geograficznych, nazw generycznych towarów i branż, znaków towarowych zastrzeżonych przez inne podmioty. -> Rejestrujący musi podać pełne i aktualne dane niezbędne do rejestracji, -> Rejestrujący musi zapoznać się i zaakceptować wszystkie warunki i polityki rejestru CNNIC, -> Rejestrujący musi musi dostosować się do wszystkich polityk dotyczących dozwolonych treści stron umieszczonych w domenie .cn, -> Wymagane jest utrzymywanie domeny na serwerach zlokalizowanych poza terytorium Chin (wyjątek od tej zasady obowiązuje wyłącznie w przypadku posiadania ważnego numeru ICP), -> Rejestrujący musi przyjąć pełną odpowiedzialność za ewentualne zawieszenie nazwy domeny lub inne konsekwencje związane z naruszeniem zasad CNNIC, -> Możliwa jest również rejestracja domen .cn IDN, z użyciem chińskiego alfabetu.

Dodatkowe informacje o domenie:

domena narodowa
Dostępna końcówka domeny: .cn, .com.cn, .net.cn
Organizacja: Chinese Academy of Sciences
Adres internetowy: http://www.cnnic.net.cn/
Publiczny serwer WHOIS: whois.cnnic.net.cn

rejestracja domen cn - logo rejestru

Cena rejestracji domeny na rok: 46.90 zł netto
Cena przedłużenia domeny o rok: 99.00 zł netto
Cena transferu domeny: 47.00 zł netto

Informacje o rejestracji: Rejestr domen CNNIC ponownie zezwala na rejestrację domen .cn na rzecz podmiotów zagranicznych. Aktualnie do rejestracji domen .cn wymagane jest przedstawienie kopii wpisu do ewidencji działalności gospodarczej bądź KRS w przypadku podmiotów gospodarczych (z siedzibą na terytorium Polski), bądź kopii dokumentu tożsamości w przypadku osób fizycznych. Istnieje również możliwość rejestracji domeny .com.cn oraz domeny .net.cn.

Informacje o transferze: Inicjacja transferu musi nastąpić nie wcześniej niż 60 dni od momentu jej rejestracji i nie później niż 16 dni przed jej wygaśnięciem. Transfer powoduje przedłużenie ważności domeny o 1 rok.

Informacja o cesji: Cesja płatna, nie powoduje przedłużenia ważności domeny.


Dlaczego warto zarejestrować domenę w cal.pl?

Największy wybór

Jako nieliczni rejestrujemy praktycznie wszystkie dostępne rozszerzenia. Jeżeli nie mamy wybranego TLD w ofercie prosimy o kontakt.

Jesteśmy autoryzowani

Mamy bezpośrednie akredytacje domenowe - jesteśmy oficjalnym partnerem NASK oraz EURID!

Świetne ceny!

Dostarczamy najlepsze rozwiązania w dobrych cenach - bez haczyków i ukrytych opłat.

Panel administracyjny

Pełna możliwość edycji DNS dla domeny - zarówno wpisów serwerów nazw, jak również spersonalizowanych wpisów A, CNAME, MX, TXT.

Darmowa strona parkingu domen

Możesz aktywować bezpłatną stronę parkingu dla swojej domeny na naszych serwerach.

Przekierowania

Umożliwiamy automatyczne przekierowanie domen na inne adresy w postaci rekordu A lub przekierowania URL - iframe oraz 301.


Masz pytania odnośnie domen lub masz już domenę?

Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie! Jeżeli masz już domenę możesz ją do nas przetransferować.

Transfer domen Skontaktuj się z nami

Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Money.pl w cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom