Tło dla domeny

Rejestracja domeny .bialystok.pl dla Twojej strony www

.bialystok.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .bialystok.pl - domena regionalna narodowa

Domena .bialystok.pl jest przeznaczona przede wszystkim dla wszystkich podmiotów, firm, organizacji i osób związanych z miastem Białystok. Jest idealnym rozwiązaniem dla miejscowych przedsiębiorców, sklepów, firm usługowych, restauracji, instytucji publicznych, placówek edukacyjnych i kulturalnych, a także dla mieszkańców Białegostoku, którzy chcą zbudować swoją obecność w Internecie. Końcówka .bialystok.pl z pewnością ułatwi mieszkańcom dostęp do informacji oraz usprawni komunikację.

Domeny regionalne pozwalają wyróżnić się w Internecie i pokazać swoją przynależność do danego regionu. Są dobrym sposobem na wzmocnienie pozycji w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększenie zaufania klientów do firmy, zwłaszcza w przypadku lokalnych zapytań.

Białystok jest największym miastem na wschodnich rubieżach Polski, położonym blisko granicy z Białorusią. Białystok ma długą i ciekawą historię, sięgającą średniowiecza. To miasto o dużym znaczeniu kulturowym, pełne zabytków, w tym pałaców, kościołów i budynków przemysłowych. Jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Posiada rozwinięty sektor biznesu, technologiczny, medyczny i akademicki, co przyciąga inwestorów i nowe miejsca pracy. Białystok to również ośrodek edukacyjny z wieloma renomowanymi uczelniami. Domena .bialystok.pl jest idealnym wyborem dla szkół, uczelni, szkół językowych i ośrodków edukacyjnych, które chcą docierać do lokalnych i międzynarodowych studentów.

Nazwa domeny .bialystok.pl musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .bialystok.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .bialystok.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena .bialystok.pl została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .bialystok.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
6.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .bialystok.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_