Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .tv dla Twojej strony www

.tv
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .tv - domena narodowa

Domena .tv to jedna z ciekawszych i bardziej oryginalnych domen internetowych. Charakteryzuje się ona tym, że jest dedykowana do branży telewizyjnej i medialnej. Dlatego też, stanowi idealną opcję dla firm i organizacji, które chcą zaistnieć w tej branży. Domena .tv kojarzona jest przede wszystkim z wysokiej jakości transmisjami na żywo, filmami i serialami, a także z materiałami wideo, które są publikowane w Internecie.

Domena .tv została wprowadzona w 1996 roku, jako krajowa domena internetowa państwa Tuvalu. W 2000 roku, państwo to postanowiło sprzedać prawa do korzystania z domeny firmie Verisign, która z kolei zaczęła ją wykorzystywać jako domenę dla branży telewizyjnej. Od tamtej pory, domena .tv jest otwarta dla ogólnej rejestracji i stała się bardzo popularna wśród firm medialnych i telewizyjnych, zarówno w USA, jak i na całym świecie.

Domena .tv to ciekawa opcja dla osób i firm związanych z branżą filmową, telewizyjną czy rozrywkową. Dzięki niej można stworzyć unikalny adres internetowy, który od razu kojarzy się z telewizją i mediowaniem. Nazwy stron z końcówką .tv są często wykorzystywane przez serwisy streamingowe, portale z materiałami wideo oraz programy telewizyjne i filmowe.

Według danych z 2021 roku, domena .tv jest jedną z 30 najpopularniejszych domen internetowych na świecie. Najwięcej rejestracji domeny .tv jest dokonywanych w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. W 2020 roku, liczba rejestracji domen .tv wzrosła o 10% w porównaniu do poprzedniego roku.

Cennik oraz wymagania domen .tv

Informacje o rejestracji

Brak ograniczeń. Dostępna dla wszystkich rejestrujących.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po rozpoczęciu transferu, konieczne jest potwierdzenie go przez abonenta domeny zgodnie z e-mailem wysłanym na jego adres e-mail. Transfer trwa do 6 dni. Transfer przedłuża okres ważności domeny o rok.
Aby dokonać transferu domeny .tv, jej status musi być ustawiony na OK / ACTIVE. Jeśli domena ma status

Informacje o cesji

Cesja bezpłatna, nie powoduje przedłużenia ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
99.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
310.99 zł netto
Cena transferu domeny
112.00 zł netto
Logo rejestratora

Dostępna końcówka domeny: .tv

Organizacja: Verisign

Adres internetowy: www.turnon.tv

Publiczny serwer WHOIS: www.whois.nic.tv

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_