Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .olecko.pl dla Twojej strony www

.olecko.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .olecko.pl - domena regionalna narodowa

Domena .olecko.pl jest to idealne rozszerzenie dla podmiotów związanych z miastem Olecko, takich jak instytucje publiczne, przedsiębiorstwa, organizacje non-profit oraz osoby prywatne związane z miejscowością i jej okolicami. Dla lokalnych mieszkańców domena .olecko.pl może być używana do tworzenia stron internetowych dla firm, sklepów, restauracji, usług i innych lokalnych przedsiębiorstw. Ułatwia to identyfikację tych usług w Internecie, co może wpłynąć na rozwój lokalnej gospodarki. Końcówka .olecko.pl może być wykorzystywana przez lokalne media, gazety, portale informacyjne, stacje radiowe czy telewizyjne, aby dostarczać wiadomości, informacje i rozrywkę mieszkańcom regionu Olecka.

Domeny regionalne pozwalają wyróżnić się w Internecie i pokazać swoją przynależność do danego regionu. Są dobrym sposobem na wzmocnienie pozycji w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększenie zaufania klientów do firmy, zwłaszcza w przypadku lokalnych zapytań.

Olecko to urokliwe miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, otoczone jeziorami i malowniczymi krajobrazami. Znane z licznego bogactwa jezior, które przyciągają turystów i miłośników sportów wodnych. W regionie tym znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc do żeglowania, wędkowania i nurkowania. okolicach miasta znajdują się liczne szlaki turystyczne, które umożliwiają odkrywanie uroków mazurskiej natury. Ciekawe zabytki, takie jak zamek, kościoły i budynki z czasów pruskiej przeszłości, przyciągają miłośników historii i architektury. W Olecku odbywają się różne imprezy kulturalne o charakterze międzynarodowym jak „Przystanek Olecko” czy „Mazurskie Spotkania z Folklorem”.

Nazwa domeny .olecko.pl musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .olecko.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .olecko.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena .olecko.pl została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .olecko.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
9.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .olecko.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_