Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .nf dla Twojej strony www

.nf
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .nf - domena narodowa

Rozszerzenie domeny .nf dotyczy stron internetowych z Norfolku. Domena .nf jest aktywna od 1996 roku. Administratorem jest Norfolk Island Data Services. Rozszerzenie .nf jest dostępne do rejestracji dla wszystkich, dzięki czemu można je wykorzystać globalnie. Nie ograniczają go restrykcje i obostrzenia. Osoby, które chcą kupić domenę .nf, nie muszą posiadać zarejestrowanej firmy w Norfolku.

Istnieje domena drugiego poziomu .co.nf, która jest często błędnie interpretowana jako prawdziwa komercyjna domena drugiego poziomu dla wyspy. Domena jest obsługiwana przez dostawcę usług hostingowych o nazwie biz.nf.

Innymi przykładami rozszerzeń domen są m.in.: domena .nl, domena .no, domena .nu.

Chociaż nie istnieje żadna reguła wymagająca lokalnego rejestrowania domen w tej TLD (Top-Level Domain), ceny są znacznie wyższe niż w przypadku większości innych domen, co zniechęciło do ich stosowania.

Nazwa musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków. Adres internetowy domeny .nf może być zarejestrowany na 1 rok i o tyle samo przedłużony.

Cennik oraz wymagania domen .nf

Cena rejestracji domeny na rok
796.99 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
1112.99 zł netto
Cena transferu domeny
603.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .nf

Organizacja: Norfolk Island Data Services

Adres internetowy: http://www.names.nf/

Publiczny serwer WHOIS: brak

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_