Facebook Pixel
Tło dla domeny

Twoja marka medialna z domeną .am

.am
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .am - domena narodowa

Rozszerzenie domeny .am jest przypisane dla stron internetowych z Armenii. Domena .am jest aktywna od 1994 roku, a jej administratorem jest ISOC-Am, lokalny oddział Społeczeństwa Internetowego (międzynarodowego stowarzyszenia dbającego o harmonijny rozwój internetu). Oprócz zastosowania jako narodowe rozszerzenie Armenii, domena .am wykorzystywana jest też m.in. przez rozgłośnie radiowe nadające z modulacją AM. Często używa się metody „domain hack”, gdzie końcówka .am stosowana jest jako przyrostek wyrazu, np. zamawi.am).

Innymi przykładami rozszerzeń domen są m.in.: domena .je, domena .ki, domena .la.

Używanie domeny z rozszerzeniem .am wiąże się z pewnymi obostrzeniami. Nazwa nie może być obraźliwa. Nie powinna naruszać praw osób trzecich (np. praw autorskich i zastrzeżonych znaków towarowych), ani prawa obowiązującego w Armenii. Zakazane jest rejestrowanie stron o charakterze obscenicznym. Nie można rejestrować domen ogólnych, tj. com.am, gov.am, net.am, itp., które są ograniczone terytorialnie.

Nazwy domen w adresie .am muszą składać się z minimum 1 oraz maksimum 63 znaków.

Cennik oraz wymagania domen .am

Informacje o rejestracji

Domena dostępna do rejestracji bez ograniczeń. Proszę skorzystać z wyszukiwarki w celu sprawdzenia dostępności nazwy domeny.

Informacje o transferze

Do transferu wymagany jest list autoryzacyjny (wzór przygotowywany w momencie zlecenia). Transfer nie powoduje przedłużenia ważności domeny.

Informacje o cesji

Cesja domeny jest płatna, może być wymagane dostarczenie formularzy i dokumentów tożsamości. Cesja powoduje ustawienie nowej daty ważności domeny od dnia cesji (tak jakby była to nowa rejestracja).

Cena rejestracji domeny na rok
159.99 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
223.99 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto
Logo rejestratora

Dostępna końcówka domeny: .am

Organizacja: Internet Society

Adres internetowy: http://www.amnic.net

Publiczny serwer WHOIS: whois.amnic.net

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_