Certyfikaty
RapidSSL

Gwarancja najpopularniejszych certyfikatów
certyfikaty SSL rapidssl

RapidSSL

Certyfikaty RapidSSL są najpopularniejszymi certyfikatami SSL z powodu obsługi wysokiej jakości metod kodujących przy zachowaniu najniższej ceny.

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena
RapidSSL
$10.000
69.00 zł

Funkcjonalność
Gwarancja
Cena
RapidSSL WildCard
$10.000
449.00 zł


Informacje ogólne

Certyfikat SSL (ang. Secure Sockets Layer) służy do szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem, a serwerem w sieci Internet. Można go z łatwością rozpoznać na stronie internetowej poprzez pojawienie się żółtej kłódki oraz po adresie strony internetowej który zawiera https:// w przeglądarce.


Certyfikat SSL jest niezbędny do:

lepszej ochrony danych użytkowników przesyłanych przez formularze na stronie internetowej
zwiększenia bezpieczeństwa zakupów w sklepach internetowych
zwiększenie sprzedaży na stronach internetowych poprzez budowanie zaufania w oczach użytkowników
zapewnienia poufności przesyłanych danych przez przeglądarkę
zabezpieczenia korespondencji e-mail
ukazania informacji o zabezpieczeniach na stronach internetowych

Rapid SSL – tanie i skuteczne certyfikaty bezpieczeństwa

Oferowany tani certyfikat Rapid SSL doskonale sprawdzi się jako dodatkowe zabezpieczenie poufności danych przesyłanych w trakcie zakupów online czy rejestracji konta w serwisie.
Jest też gwarancją bezpieczeństwa innych, dowolnych czynności związanych z udostępnianiem informacji w sieci. Choć z uwagi na swoją atrakcyjną cenę (najtańszy SSL spośród dostępnych na rynku) może być postrzegany jako rozwiązanie budżetowe, gwarantuje on pełną funkcjonalność oraz kompleksową ochronę na wszystkich poziomach. Dzięki temu znajduje zastosowanie zarówno w niewielkich projektach z branży e-commerce, rozbudowanych serwisach internetowych, jak i największych platformach sprzedażowych, obsługujących tysiące unikalnych użytkowników. W ofercie Cal.pl zabezpieczenie strony protokołem Rapid będzie kosztowało Cię jedyne 69 zł za cały rok z gwarancją stałej, najniższej ceny! Bez kruczków, dodatkowych kosztów i ukrytych dopłat.
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl