Infrastruktura

Twoje dane w najlepszych rękach!

Nasze serwery znajdują się w Polsce i za granicą. Bardzo szybko reagujemy na wszelkie usterki. Niezależność pozwala nam dbać o jakość usług bez podwykonawców. Infrastruktura jest monitorowana 24 godziny na dobę przez cały rok przez naszych techników, co gwarantuje klientom bezpieczeństwo i spokój.

Infrastruktura

Centrum danych i jego zasoby nie są wykorzystywane w stu procentach swoich możliwości nawet podczas największego obciążenia. Bez problemu zapewnią pełną przepustowość do obsługi dużej ilości użytkowników. Posiadamy światłowody o łącznej przepustowości sięgającej ponad 220Gbit! Zapewnią wszystkim użytkownikom gwarancję satysfakcji i spełnienie wszelkich potrzeb.

Infrastruktura
Infrastruktura
Infrastruktura

Niezawodność działania

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Z pewnością jakość sprzętu i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w naszym Data Center. Ogromnie wpływa to na stabilność i szybkość działania wszelkich dostępnych u nas usług. Badania potwierdzają, że bezawaryjność naszych serwerów wynosi 99,9% w skali roku! Serwery znajdują się w pomieszczeniach wyposażonych w klimatyzację, która zapewnia stałą temperaturę. Systemy dostarczają stałą dawkę energii, a systemy UPS chronią przed zakłóceniami zasilania. Zatem ryzyko awarii jest minimalne. Kontrolowane są przez siedem dni w tygodniu, a reakcja na ewentualny problem jest natychmiastowa.

Infrastruktura

Możesz być pewny, że Twoje dane będą bezpieczne. Data Center gwarantuje całodobową ochronę. Centrum jest wyposażone w systemy przeciwpożarowe oraz detektory wykrywające zagrożenie umożliwią szybką reakcję na niespodziewane problemy.

Cały obiekt objęty jest najwyższej jakości monitoringiem i alarmem antywłamaniowym. Do budynku mają dostęp wyłącznie nieliczni pracownicy posiadający karty magnetyczne. Nikt niepożądany nie dostanie się do naszego centrum. Wszystkie zastosowane zabezpieczenia sprawiają, że Twoim danym nic nie grozi.

Infrastruktura
UpTime Svg icon

Intel i SSD

Serwery należące do cal.pl zostały wyposażone w najnowsze procesory renomowanej firmy Intel, ponad 128 GB pamięci RAM oraz wysokiej jakości twarde dyski SSD oraz Nvme. Niewątpliwie połączenie tych technologii daje niezwykłe rezultaty. Prędkość zapisu oraz ilości wykonywanych operacji na serwerach jest jeszcze większa. Autorska konfiguracja sprzętu umożliwia fachową obsługę setek kont. Pojawienie się usterki jest niemal niemożliwe. Najmocniejsze polskie serwery sprawią, że każdy użytkownik usług cal.pl będzie zadowolony. Wszystkie z nich są podłączone do łącz najwyższej jakości portów 10Gbps, więc każdy ładuje się szybko i bezproblemowo.

UpTime Svg icon

Serwery 24h/7

Uptime jest wskaźnikiem nieprzerwanej pracy i dostępności usług w cyklach całodobowych. Miesięczny uptime naszych serwerów osiąga imponujący poziom 99,99%. Oznacza to, że w skali miesiąca przestój wynosi jedynie 0,01%, kiedy sprzęt nie pracuje. Z takim wynikiem każdy użytkownik może być w 100% pewny, że posiadane konto będzie dostępne w każdym momencie.

UpTime Svg icon

Pod stałym nadzorem

Wciąż mamy na oku dobro naszych klientów. Regularnie wykonujemy kopie zapasowe danych i przechowujemy je na a zewnętrznych maszynach o zaostrzonej polityce zabezpieczeń. Nawet jeśli użytkownik przypadkowo je usunie, to bez trudności je odzyskamy. Nasze serwery są oparte na najstabilniejszym systemie operacyjnym CloudLinux, zabezpieczone są w firewall firmy Cisco oraz wyposażone w serwer stron LiteSpeed!

Poznaj nas

Nasi partnerzy technologiczni

Logo CloudFlare
Logo CloudLinux
Logo Eurid
Logo G-Data
Logo NASK
Logo Litespeed
Logo Litespeed
Logo Litespeed
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_