Dlaczego VPS
w cal.pl?

Mamy wszystko to czego potrzebujesz - a nawet więcej!
Dlaczego serwer VPS w cal.pl?
 1. Doświadczenie
  Nasza firma działa od 1994 roku, a w branży internetowej od 2004 roku. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą usług internetowych, zaufało nam ponad 20000 klientów.
 2. Stabilność
  Nasza infrastruktura serwerowa jest przystosowana do obsługi dużej ilości użytkowników z zagwarantowaniem najwyższej jakości i stabilności działania.
 3. Najlepsze oprogramowanie
  Korzystamy ze sprawdzonych i wydajnych typów wirtualizacji opartych na OpenVZ.
 4. Monitoring 24/7/365
  Nasze serwery są monitorowane 24 godziny na dobę przez cały rok przez doświadczony zespół administratorów.
 5. Duże możliwości rozbudowy
  Każdy serwer VPS może zostać zainstalowany w indywidualnej konfiguracji programowej. Dajemy możliwość zamówienia dużej ilości oprogramowania - paneli administracyjnych, kreatorów stron, installatorów oprogramowania itp.
 6. Dostęp do gwarantowanej mocy zasobów
  W przypadku serwerów VPS każdy użytkownik otrzymuje gwarancję dostępu do zasobów sprzętowych serwera fizycznego - tj. ilości pamięci RAM, procent użycia procesora/rdzenia)
 7. Brak problemów z przeciążeniem
  Każdy serwer VPS ma gwarancję dostępu do zasobów serwera fizycznego, których nie może przekroczyć. Dlatego też nie ma problemu z przeciążaniem serwera przez innych użytkowników. Całość środowiska jest w pełni wydzielona każdemu użytkownikowi.
 8. Darmowa instalacja oraz reinstalacja serwera VPS
  Instalacja serwera VPS jest bezpłatna. Umożliwiamy także bezpłatną możliwość reinstalacji systemu operacyjnego na serwerach VPS użytkowników.
 9. Dedykowany konsultant.
  Dla użytkowników serwerów VPS z serii Managed dostępny jest dedykowany konsultant, który pomoże i doradzi wybór oprogramowania, kierunku rozbudowy oraz będzie w stałym kontakcie z Klientem w sprawach technicznych.
 10. Korzystne ceny
  Oferta naszej firmy jest bardzo atrakcyjna cenowo na tle konkurencji. Za stosunkowo niską cenę użytkownik otrzymuje najwyższej jakości produkt.


Dlaczego VPS w cal.pl?


Pełna kontrola serwerem przez SSH
Każdy serwer VPS dostarczamy z możliwością logowania do powłoki shell jako użytkownik root. Możliwe jest oczywiście zamówienie serwera z panelem kontrolnym!
BEZPŁATNA aktywacja serwera vps
Nie pobieramy opłat za aktywację serwerów VPS, wszystkie instalujemy za darmo dla naszych Klientów! Nie ponosisz w związku z tym żadnych opłat instalacyjnych!
Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl