Facebook Pixel
Marketing 2020-07-22 2 minuty czytania

Większy zysk w Programie Partnerskim cal.pl

Zdjęcie do artykułu

Wprowadziliśmy zmiany w Programie Partnerskim. Nowe warunki są teraz bardziej atrakcyjne. Polecający mogą zarabiać więcej. Oferujemy największą prowizję dla partnerów wśród działających afiliacji w branży hostingowej. Program Partnerski jest dostępny pod adresem www.cal.pl/program-partnerski.


Nowe zasady są teraz na korzyść użytkowników

Nasz Program Partnerski funkcjonuje jako CPS (Cost Per Sale), czyli partner otrzymuje prowizję, gdy potencjalny klient sfinalizuje zamówienie. Jest to jedna z najpopularniejszych metod oraz najbardziej opłacalna. Taka afiliacja pozwala na zarobek kilkaset złotych, a nawet kilku tysięcy złotych. Jak teraz wygląda oferta dla partnerów? Nowa prowizja wynosi 50% za zakup serwera hostingowego oraz 30% za odnowienie usługi. Wynagrodzenie liczone jest od wpłaty klienta za hosting. Można osiągnąć aż 449,50 zł prowizji za zamówienie przez klienta pakietu Ace Turbo z abonamentem rocznym. Wypłata prowizji jest możliwa w każdym momencie, bez minimalnego progu. Co jest także dużym plusem.

Zarabianie on-line jest teraz jeszcze bardziej efektywne i konkurencyjne. Popularność pracy zdalnej mocno wzrosła przez aktualną sytuację. Nasza nowa oferta może stać się dla Ciebie źródłem dochodu pasywnego. Afiliacja jest efektywna nie tylko dla osób z dużym zasięgiem. Podstawą jest motywacja i dobra strategia wykorzystania zasobów onlinowych. Jeśli działasz w różnych programach partnerskich, ten oferowany przez nas może znacznie zwiększyć Twoje dochody. Zarabianie w domu nigdy nie było prostsze. Możesz promować nasze usługi blogu, forach, a także w mediach społecznościowych. Posiadasz własną stronę internetową? Świetnie! Umieść na niej reklamy z odnośnikiem zawierającym Twój link afiliacyjny i oczekuj zysku. Stosujemy pliki Cookie, więc bądź pewien, że otrzymasz prowizję nawet, jeśli klient zamówi usługę kilka dni później.


Zmotywowany/a? Zatem działaj! Zarejestruj się za darmo klikając tutaj.
Ikona Skopiowano link do schowka
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_