Facebook Pixel
Ikona baneru

Bezpieczny hosting

Stabilny i bezpieczny hosting na długie lata

Sprawdź w jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo naszej infrastruktury

Wyjątkowa polityka kopii zapasowych i standardy bezpieczeństwa

Sprwadź nasz hosting
Ikona baneru
Tło baneru

Wiele osób, wybierając hosting, w dalszym ciągu kieruje się niemal wyłącznie ceną za pakiet usług, Tymczasem, równie ważne co koszty utrzymania serwera, są także inne parametry. Jednym z kluczowych jest stopień bezpieczeństwa gwarantowany przez hostingodawcę. Pórównując ceny poszczególnych opcji serwerowych, warto zwrócić uwagę na to, jakie zabezpieczenia oferują nam poszczególni dostawcy usług hostingowych.

Najlepsze firmy oferują swoim klientom bezpieczny i stabilny hosting, chroniony wielopoziomową strukturą, proporcjonalną do konsekwencji ewentualnych ataków, wycieków danych, awarii czy przestojów spowodowanych przerwą w dostawie usługi. Zabezpieczenia takie jak m.in.:

  • regularne wykonywanie kopii zapasowych,
  • ochrona przed atakami DDoS,
  • szyfrowanie połączeń,
  • stosowanie certyfikatów bezpieczeństwa,

to obowiązkowy standard stosowany przez większość hostingodawców. Jednak zapewnienie stabilności usługi wiże się z koniecznością wdrożenia dodatkowych, bardziej zaawansowanych zabezpieczeń. Mowa tu o odpowiedniej organizacji i wyposażeniu serwerowni, jej fizycznej ochronie oraz nieustannym monitorowaniu, a także wyposażeniu pomieszczeńń w bezpieczne systemy pomiarowe, detekcyjne i gaśnicze.

Dlaczego warto wybrać nasz hosting?

Wiemy jak ważny jest bezpieczny hosting dla Twojej strony, dlatego oferujemy Ci bezpieczny hosting na naszym serwerze. Hosting, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych i aplikacji. Jego cechy obejmują bezpieczne środowisko, skuteczne systemy zabezpieczeń, regularne aktualizacje, monitorowanie ruchu sieciowego i wykrywanie włamań, wsparcie 24/7 oraz wykwalifikowaną obsługę klienta. Na serwerze zastosowaliśmy szyfrowanie danych, kontrolę dostępu, zaporę sieciową, systemy ochrony przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, kopie zapasowe danych i zabezpieczenia geograficzne. Jeśli Twoim priorytetem jest stabilny, wydajny i bezpieczny hosting, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zapewniamy:

Backup danych
Certyfikat SSL
Antyspam
Imunify360
Imunify360
HotLink
Logowanie dwuetapowe
ModSecurity

Masz hosting w innej firmie ?

Przenieś swoją stronę www do nas od dotychczasowego dostawcy i odbierz 4 miesiące darmowego abonamentu! Za migrację plików nic nie płacisz!

icon
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_