Bezpieczny hosting

Installatron do konta
Wiele osób, wybierając hosting, w dalszym ciągu kieruje się niemal wyłącznie ceną za pakiet usług, Tymczasem, równie ważne co koszty utrzymania serwera, są także inne parametry. Jednym z kluczowych jest stopień bezpieczeństwa gwarantowany przez hostingodawcę. Porównując ceny poszczególnych opcji serwerowych, warto zwrócić uwagę na to, jakie zabezpieczenia oferują nam poszczególni dostawcy usług hostingowych.

Najlepsze firmy oferują swoim klientom bezpieczny i stabilny hosting, chroniony wielopoziomową strukturą, proporcjonalną do konsekwencji ewentualnych ataków, wycieków danych, awarii czy przestojów spowodowanych przerwą w dostawie usługi. Zabezpieczenia takie jak m.in.:
  • regularne wykonywanie kopii zapasowych,
  • ochrona przed atakami DDoS,
  • szyfrowanie połączeń,
  • stosowanie certyfikatów bezpieczeństwa,

to obowiązkowy standard stosowany przez większość hostingodawców. Jednak zapewnienie stabilności usługi wiąże się z koniecznością wdrożenia dodatkowych, bardziej zaawansowanych zabezpieczeń. Mowa tu o odpowiedniej organizacji i wyposażeniu serwerowni, jej fizycznej ochronie oraz nieustannym monitorowaniu, a także wyposażeniu pomieszczeń w bezpieczne systemy pomiarowe, detekcyjne i gaśnicze.

Dlaczego warto wybrać nasz hosting?

Od początku swojej działalności w branży hostingowej, Cal.pl zawsze kładł mocny nacisk na bezpieczeństwo oferowanych usług. Zlokalizowane w nowoczesnym centrum danych serwery charakteryzuje najwyższy stopień zabezpieczeń oraz wielopoziomowa kontrola dostępu. Wysoki standard ochrony potwierdzają liczne przyznane nam certyfikaty i świadectwa zgodności, dlatego, jeśli Twoim priorytetem jest stabilny, wydajny i bezpieczny hosting, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.


Chciałbyś zobaczyć jakie to proste?

Nie ma problemu, zachęcamy do przetestowania naszych usług!
Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl