Pozostałe
usługi

Świadczymy wszystkie usługi, które będą Ci potrzebne do rozwoju projektu.
Każdy przedsiębiorca i właściciel witryny internetowej zdaje sobie sprawę z istoty działań promocyjnych w sieci. To właśnie w ten sposób można zdobyć szereg nowych klientów, wypromować swoją firmę, a także wyraźnie zwiększyć zyski. Kompleksowa obsługa specjalistów cal.pl umożliwi Ci to, a także wiele innych korzyści, m.in.:

✔ większa odwiedzalność
✔ większe zyski
✔ budowanie świadomości marki
✔ większy rynek potencjalnych Klientów
✔ błyskawiczna obsługa
✔ i wiele, wiele innych...

Internet jest dla Ciebie!
Oprogramowanie antywirusowe G-Data
Oprogramowanie G Data rekordowo szybko reaguje na nowe zagrożenia, gwarantując najwyższy poziom ochrony podczas przeglądania stron WWW. Rozpoznaje i blokuje wirusy, rootkity, robaki, spyware, trojany i backdoory. Dzięki antywirusowi G Data czujesz się bezpiecznie wykonując czynności związane z bankowością internetową.
Dodanie strony do wyszukiwarek
Dodamy Twoją stronę internetową do 8000 największych wyszukiwarek i katalogów w Polsce i na świecie. Jeżeli Twoja strona ma małą oglądalność ta oferta jest dla Ciebie! Możemy ją zwiększyć! Dodatkiem jest ilość linków o wysokim PR, które zyskasz dla swojejs trony internetowej dzięki tej usłudze.
Kampanie Facebook
Facebook jest liderem rynku Social Media na świecie. Każda szanująca się firma powinna posiadać "żywy" fan page na Facebook. Dzięki niemu łatwiej jest dotrzeć do nowych, jak również obecnych klientów z nowymi promocjami i ofertą. Dodatkowo Facebook buduje świadomość marki!
Obsługa prasowa
Obsługa prasowa firmy jest głównym elementem działań PR. Dobre, oparte na przejrzystych i zaufanych relacjach kontakty z dziennikarzami pomagają w codziennym prowadzeniu działalności oraz stają się niezwykle pomocne w sytuacjach kryzysowych
Projektowanie stron internetowych
Jeżeli potrzebujesz stworzyć nową lub rozbudować obecną stronę internetową ta oferta jest dla Ciebie. Dzięki nowoczesnej stronie zyskasz wygodny kontakt z klientem, a zwłaszcza najtańszy i najszybszy sposób przedstawiania mu swojej oferty.
Instalacja statystyk Google Analytics
Zainstalujemy profesjonalne statystyki odwiedzalności Twojej strony internetowej dostarczane przez Google Analytics. Dzięki nim będziesz miał pełną kontrolę nad informacjami kto, kiedy i skąd odwiedza Twoją stronę internetową.
Instalacja Google Maps
Umieścimy na Twojej stronie internetowej dokładną mapę Google.

Na mapie możesz zaznaczyć lokalizację swojej firmy.
Pozycjonowanie stron internetowych
Technika polegająca na optymalizacji indeksu strony internetowej w taki sposób, aby znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwania w najpopularniejszych wyszukiwarkach.
Certyfikaty SSL
Zwiększ bezpieczeństwo przesyłanych danych na swojej stronie internetowej!

W naszej ofercie szeroki wybór SSL takich firm jak: Comodo, RapidSSL, Thawte, Geotrast czy Symantec.

A wszystkie SSL w najlepszych cenach tylko u nas!
Biuletyn Informacji Publicznej (BIP)
W związku z obowiązkami organów publicznych, wynikającymi z zapisów Ustawy z dnia 5 września 2001 r. o "Dostępie do informacji publicznej", odnośnie stworzenia urzędowego publikatora teleinformatycznego - chcielbyśmy zaproponować Państwu ofertę wykonania Biuletynu Informacji Publicznej.
Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl