Pozostałe
usługi

Świadczymy wszystkie usługi, które będą Ci potrzebne do rozwoju projektu.
Każdy przedsiębiorca i właściciel witryny internetowej zdaje sobie sprawę z istoty działań promocyjnych w sieci. To właśnie w ten sposób można zdobyć szereg nowych klientów, wypromować swoją firmę, a także wyraźnie zwiększyć zyski. Kompleksowa obsługa specjalistów cal.pl umożliwi Ci to, a także wiele innych korzyści, m.in.:

✔ większa odwiedzalność
✔ większe zyski
✔ budowanie świadomości marki
✔ większy rynek potencjalnych Klientów
✔ błyskawiczna obsługa
✔ i wiele, wiele innych...

Internet jest dla Ciebie!
Oprogramowanie antywirusowe G-Data
Oprogramowanie G Data rekordowo szybko reaguje na nowe zagrożenia, gwarantując najwyższy poziom ochrony podczas przeglądania stron WWW. Rozpoznaje i blokuje wirusy, rootkity, robaki, spyware, trojany i backdoory. Dzięki antywirusowi G Data czujesz się bezpiecznie wykonując czynności związane z bankowością internetową.
Dodanie strony do wyszukiwarek
Dodamy Twoją stronę internetową do 8000 największych wyszukiwarek i katalogów w Polsce i na świecie. Jeżeli Twoja strona ma małą oglądalność ta oferta jest dla Ciebie! Możemy ją zwiększyć! Dodatkiem jest ilość linków o wysokim PR, które zyskasz dla swojejs trony internetowej dzięki tej usłudze.
Projektowanie stron internetowych
Jeżeli potrzebujesz stworzyć nową lub rozbudować obecną stronę internetową ta oferta jest dla Ciebie. Dzięki nowoczesnej stronie zyskasz wygodny kontakt z klientem, a zwłaszcza najtańszy i najszybszy sposób przedstawiania mu swojej oferty.
Pozycjonowanie stron internetowych
Technika polegająca na optymalizacji indeksu strony internetowej w taki sposób, aby znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwania w najpopularniejszych wyszukiwarkach.
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl