Oferta tanich serwerów VPS

Dlaczego serwer VPS w cal.pl?
Cal.pl oferuje tanie serwery VPS Mini – idealne dla niewielkich przedsięwzięć oraz aplikacji internetowych. Gwarantujemy przestrzeń dyskową do 20 GB, transfer miesięczny bez limitów oraz 2 GB gwarantowanej pamięci RAM. W ramach pakietu otrzymujesz do panelu wirtualizacji wraz z bezpłatną pomocą techniczną. Całość już za 8,99 zł miesięcznie.

Dostępny w Cal.pl serwer Mini to oferta, która odpowiada na potrzeby projektów będący w fazie startu i przedsięwzięć internetowych rozwijanych na niewielką skalę. To idealne, tanie rozwiązanie dla małych sklepów internetowych czy firmowych stron – wizytówek, charakteryzujących się relatywnie niskim zapotrzebowaniem na wolną przestrzeń dyskową, jednak potrzebujących szybkiej i wydajnej obsługi, jaką gwarantują nasze bezpieczne i niezawodne serwery.

Tanie serwery VPS


Wirtualny VPS gwarantuje pełną kontrolę, niezależność i dowolność w zarządzaniu środowiskiem hostingowym, na podobnych zasadach, co serwer dedykowany, jednak w wielokrotnie niższej cenie. Oferowane przez nas tanio hostingi spełniają wszystkie niezbędne wymogi w zakresie bezpieczeństwa i wydajności, dzięki czemu doskonale wpisują się w oczekiwania klientów, potrzebujących elastycznego i w pełni skalowalnego środowiska hostingowego w przystępnej cenie.

Tanie serwery VPS Mini – najważniejsze funkcjonalności:
20 GB przestrzeni dyskowej,
nielimitowany miesięczny transfer danych,
szybki i wydajny procesor,
✔ 1024 MB pamięci RAM,
✔ 1 adres IP,
✔ możliwość instalacji panelu kontrolnego,
✔ dostęp do panelu wirtualizacji,
✔ pełny dostęp root,
✔ backup FTP serwera,
✔ bezpłatna pomoc techniczna,
✔ darmowa reinstalacja systemu.
Abonament

od 14.90 zł

miesięcznie
Zamów tani serwer www VPS Mini już od 14.90 zł za miesiąc lub 149.00 zł za rok i ciesz się komfortem oraz pełną funkcjonalnością hostingów dedykowanych w znacznie niższej cenie!
Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl