Hosting serwerów do gier

Installatron do konta
Cal.pl oferuje profesjonalne serwery gamingowe przystosowane do obsługi najbardziej wymagających gier komputerowych. Wydajność i niezawodność naszego hostingu przekładają się na najwyższą jakość rozgrywki, gwarantując jej ciągłość i brak problemów z zacinaniem, nawet przy dużym obciążeniu infrastruktury.

E-sport rozwija się z ogromną dynamiką. Popularność gier sieciowych jest kolejnym, naturalnym etapem ewolucji branży gamingowej. Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie są wydajne serwery, projektowane specjalnie pod hosting gier. Z punktu widzenia uczestników rozgrywki, kluczowe będzie zawsze zapewnienie ciągłości i możliwość grania bez zacięć (bez lagów). W tym celu infrastruktura musi zapewnić maksimum wydajności, co przekłada się na szybkie procesory, zapewnienie gwarantowanej pamięci RAM oraz odpowiednio duże moce obliczeniowe. Nie bez znaczenia jest również optymalny poziom zabezpieczeń pod hosting gier. Sprawdzone rozwiązania antyDDoS aktywowane automatycznie dla wszystkich serwerów gamingowych gwarantują brak przerw w dostępności usługi, co w przypadku rozgrywki prowadzonej online jest równie ważne.

Jak to działa?

Gamingowe serwery w Cal.pl projektowane są specjalnie pod hostingi gier komputerowych. Charakteryzuje je szeroki zakres parametrów i właściwości, dzięki którym możliwe jest zapewnienie ciągłości i płynności rozgrywki oraz skutecznej ochrony. Oferujemy różne konfiguracje serwerów, nieustannie inwestując w rozwój tego sektora usług hostingowych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz nasze zasoby, dostarczamy rozwiązania doceniane zarówno przez graczy, jak i twórców gier, resselerów oraz wszystkich aktywnych uczestników społeczności gamingowej..


Chciałbyś zobaczyć jakie to proste?

Nie ma problemu, zachęcamy do przetestowania naszych usług!
Zaufali nam:
EUROLOT zaufał cal.pl
Polecam cal.pl
TK Telekom
TOYA zaufał cal.pl
Agora cal.pl
DAGRASSO zaufał cal.pl