Opłać usługę w cal.pl online

Na tej stronie internetowej mogą Państwo dokonać płatności za zakupione usługi w firmie INFOCAL sp. z o.o.. Płatności odbywają się za pośrednictwem kanałów płatności elektronicznych polskich banków, jak również za pomocą kart kredytowych i paypal.

cal.pl w trosce o bezpieczeństwo transakcji wprowadził autoryzowany system płatności przez Internet serwisu iMoje prowadzony przez ING Bank Śląski S.A.

WAŻNA INFORMACJA!
Wpisanie prawidłowego numeru faktury proforma (prosimy nie wpisywać innych informacji w tym polu) przyspieszy transakcję ze względu na działanie automatycznych płatności. Podanie innego tytułu płatności spowoduje ręczne księgowanie i wydłuży proces.

Dokonaj płatności online

Obsługą płatności zajmuje się firma imoje.pl.

Bezpieczeństwo - strona prawna

Wiarygodność serwisu gwarantuje m.in. współpraca z renomowanymi instytucjami, takimi jak mBank, Inteligo (PKO BP), PolCard SA oraz BLIK, które starannie sprawdzają i weryfikują swoich partnerów.

Bezpieczeństwo - strona techniczna

Serwis PayU.pl stawia sobie za cel stworzenie najbezpieczniejszej platformy do płatności online. W tym celu korzystamy z poniższych systemów i instytucji certyfikacyjnych, które nie tylko gwarantują poprawność i szyfrowanie transakcji ale także pozwalają zminimalizować ryzyko utraty pieniędzy przez osoby płacące przez serwis PayU.pl.

Poniżej przedstawiamy parametry serwera:

Masz pytania ?

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasi konsultanci pomogą w wybraniu optymalnych usług dla Twoich potrzeb oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z usługami wykupionymi w naszej firmie.

Ikona obsługi klienta

Zaufało nam ponad 50 000 klientów.