Facebook Pixel

Opłać usługę w cal.pl online

Na tej stronie internetowej mogą Państwo dokonać płatności za zakupione usługi w firmie INFOCAL sp. z o.o.. Płatności odbywają się za pośrednictwem kanałów płatności elektronicznych polskich banków, jak również za pomocą kart kredytowych i paypal.

cal.pl w trosce o bezpieczeństwo transakcji wprowadził autoryzowany system płatności przez Internet serwisu iMoje prowadzony przez ING Bank Śląski S.A.

WAŻNA INFORMACJA!
Wpisanie prawidłowego numeru faktury proforma (prosimy nie wpisywać innych informacji w tym polu) przyspieszy transakcję ze względu na działanie automatycznych płatności. Podanie innego tytułu płatności spowoduje ręczne księgowanie i wydłuży proces.

Dokonaj płatności online

Obsługą płatności zajmuje się firma imoje.pl.

Bezpieczeństwo - strona prawna

Wiarygodność serwisu gwarantuje m.in. współpraca z renomowanymi instytucjami, takimi jak mBank, Inteligo (PKO BP), PolCard SA oraz BLIK, które starannie sprawdzają i weryfikują swoich partnerów.

Bezpieczeństwo - strona techniczna

Serwis PayU.pl stawia sobie za cel stworzenie najbezpieczniejszej platformy do płatności online. W tym celu korzystamy z poniższych systemów i instytucji certyfikacyjnych, które nie tylko gwarantują poprawność i szyfrowanie transakcji ale także pozwalają zminimalizować ryzyko utraty pieniędzy przez osoby płacące przez serwis PayU.pl.

Poniżej przedstawiamy parametry serwera:

Masz pytania ?

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasi konsultanci pomogą w wybraniu optymalnych usług dla Twoich potrzeb oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z usługami wykupionymi w naszej firmie.

Ikona obsługi klienta
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_