Facebook Pixel

Kero - Łatwy start w budowaniu strony internetowej

Z pakietem Kero otrzymasz wszystko, co potrzebujesz w rozpoczęciu budowania Twojego wizerunku w Internecie. Nie potrzebujesz pomocy informatyka czy programisty. Poradzisz sobie sam - nawet jeśli jesteś laikiem. Wystarczy kilka minut, aby Twoja powstała i była widoczna dla wszystkich.

Wszystko otrzymasz w jednym pakiecie! Nie musisz martwić się obsługą panelu administracyjnego czy instalacją certyfikatu SSL. Ty jedynie tworzysz swoją stronę www za pomocą kilku kliknięć. W narzędziu jest dostępnych kilkaset szablonów, które wybierasz, edytujesz i wpisujesz treść. Chcesz umieścić galerię czy formularz kontaktowy? Nie ma problemu - skorzystaj z darmowych modułów. Nasz kreator poprowadzi Cię krok po kroku w budowie strony internetowej bez jakiejkolwiek wiedzy na temat webmasteringu.

Pakiet Kero

Ikona SiteBuilder

SiteBuilder - narzędzie do tworzenia strony internetowej

ikona serwera

Serwer hostingowy o pojemności 10 GB

Ikona domeny

Domena .pl lub .eu z wybraną nazwą

Ikona emaila

3 skrzynki e-mail

ikona SSL

Certyfikat SSL Let's Encrypt

Ikona Anty-Wirusa

GRATIS - Program antywirusowy G Data - 3 miesiące za darmo

Tylko 199.00 zł rocznie

Zamów teraz icon

Z Kero o nic się nie martwisz

All-in-one - wszystko w jednym! Wybierając Kero otrzymujesz:

Twoim narzędziem jest jedynie łatwy kreator stron. Nie obsługujesz panelu administracyjnego DirectAdmin. Oznacza to, dużą oszczędność czasu i prostotę w zarządzaniu stroną www. W pakiecie usługi aktywują się automatycznie. Maksymalne ułatwienie - wszystko z myślą o Tobie. Nie musisz pilnować terminu ważności serwera i domeny. Odnawiając pakiet na kolejny rok, wszystkie usługi również zostają przedłużane.

Z Kreatorem Stron szybko się zaprzyjaźnisz

Narzędzie zapewnia swobodę w tworzeniu stron, a jego intuicyjny interfejs pomaga poruszać się i projektować witrynę. Nie ma znaczenia, czy to Twoja pierwsza styczność z kreatorem, czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie. Każdy szablon daje możliwość dodawania i edytowania wybranych sekcji oraz funkcji. O wszystkim decydujesz Ty. Jeśli w przyszłości Twoja firma się rozwinie, z bloga stworzysz sklep internetowy. Jak zatem wygląda obsługa SiteBuildera:

Oto jak wygląda tworzenie strony

Snow
Snow
Snow
Snow

Wspieramy osoby, które chcą posiadać i zarządzać swoją stroną w bardzo prosty sposób

Poznaj zalety naszego pakietu Kero i przekonaj się, że jest on stworzony właśnie z myślą o Tobie:

icon

Posiada wszystko, co potrzebujesz

Otrzymujesz niezawodny, bezpieczny i szybki serwer, na którym będą przechowywane pliki strony i poczta e-mail. Rejestrujemy wybraną nazwę domeny oraz instalujemy certyfikat SSL zapewniający bezpieczeństwo Twojej witryny.

icon

Gotowe rozwiązania

Nie musisz nic programować. Stronę www budujesz za pomocą klinięć myszką. Każdy element, moduł i aplikacje są już przygotowane do użycia. Elastyczność i prostota to najważniesze zalety naszego SiteBuildera.

icon

Brak wymaganego
doświadczenia

Aby móc efektywnie tworzyć stronę, nie jest wymagana jakakolwiek wiedza z zakresu informatyki. Nie obsługujesz również panelu administracyjnego. Wszystkie rozwiązania są łatwo dostępne.

icon

Darmowy support przez cały okres umowy

Zainteresowany hostingiem? A może masz już wykupiony serwer w cal.pl i chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji w ramach darmowej pomocy technicznej – to nigdy się nie zmieni!

Masz pytania ?

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasi konsultanci pomogą w wybraniu optymalnych usług dla Twoich potrzeb oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z usługami wykupionymi w naszej firmie.

icon
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_