Kero - Łatwy start w budowaniu strony internetowej

Z pakietem Kero otrzymasz wszystko, co potrzebujesz w rozpoczęciu budowania Twojego wizerunku w Internecie. Nie potrzebujesz pomocy informatyka czy programisty. Poradzisz sobie sam - nawet jeśli jesteś laikiem. Wystarczy kilka minut, aby Twoja powstała i była widoczna dla wszystkich.

Wszystko otrzymasz w jednym pakiecie! Nie musisz martwić się obsługą panelu administracyjnego czy instalacją certyfikatu SSL. Ty jedynie tworzysz swoją stronę www za pomocą kilku kliknięć. W narzędziu jest dostępnych kilkaset szablonów, które wybierasz, edytujesz i wpisujesz treść. Chcesz umieścić galerię czy formularz kontaktowy? Nie ma problemu - skorzystaj z darmowych modułów. Nasz kreator poprowadzi Cię krok po kroku w budowie strony internetowej bez jakiejkolwiek wiedzy na temat webmasteringu.

Pakiet Kero

Ikona SiteBuilder

SiteBuilder - narzędzie do tworzenia strony internetowej

ikona serwera

Serwer hostingowy o pojemności 10 GB

Ikona domeny

Domena .pl lub .eu z wybraną nazwą

Ikona emaila

3 skrzynki e-mail

ikona SSL

Certyfikat SSL Let's Encrypt

Ikona Anty-Wirusa

GRATIS - Program antywirusowy G Data - 3 miesiące za darmo

Tylko 199.00 zł rocznie

Zamów teraz icon

Z Kero o nic się nie martwisz

All-in-one - wszystko w jednym! Wybierając Kero otrzymujesz:

Twoim narzędziem jest jedynie łatwy kreator stron. Nie obsługujesz panelu administracyjnego DirectAdmin. Oznacza to, dużą oszczędność czasu i prostotę w zarządzaniu stroną www. W pakiecie usługi aktywują się automatycznie. Maksymalne ułatwienie - wszystko z myślą o Tobie. Nie musisz pilnować terminu ważności serwera i domeny. Odnawiając pakiet na kolejny rok, wszystkie usługi również zostają przedłużane.

Z Kreatorem Stron szybko się zaprzyjaźnisz

Narzędzie zapewnia swobodę w tworzeniu stron, a jego intuicyjny interfejs pomaga poruszać się i projektować witrynę. Nie ma znaczenia, czy to Twoja pierwsza styczność z kreatorem, czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie. Każdy szablon daje możliwość dodawania i edytowania wybranych sekcji oraz funkcji. O wszystkim decydujesz Ty. Jeśli w przyszłości Twoja firma się rozwinie, z bloga stworzysz sklep internetowy. Jak zatem wygląda obsługa SiteBuildera:

Oto jak wygląda tworzenie strony

Snow
Snow
Snow
Snow

Wspieramy osoby, które chcą posiadać i zarządzać swoją stroną w bardzo prosty sposób

Poznaj zalety naszego pakietu Kero i przekonaj się, że jest on stworzony właśnie z myślą o Tobie:

icon

Posiada wszystko, co potrzebujesz

Otrzymujesz niezawodny, bezpieczny i szybki serwer, na którym będą przechowywane pliki strony i poczta e-mail. Rejestrujemy wybraną nazwę domeny oraz instalujemy certyfikat SSL zapewniający bezpieczeństwo Twojej witryny.

icon

Gotowe rozwiązania

Nie musisz nic programować. Stronę www budujesz za pomocą klinięć myszką. Każdy element, moduł i aplikacje są już przygotowane do użycia. Elastyczność i prostota to najważniesze zalety naszego SiteBuildera.

icon

Brak wymaganego
doświadczenia

Aby móc efektywnie tworzyć stronę, nie jest wymagana jakakolwiek wiedza z zakresu informatyki. Nie obsługujesz również panelu administracyjnego. Wszystkie rozwiązania są łatwo dostępne.

icon

Darmowy support przez cały okres umowy

Zainteresowany hostingiem? A może masz już wykupiony serwer w cal.pl i chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji w ramach darmowej pomocy technicznej – to nigdy się nie zmieni!

Masz pytania ?

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasi konsultanci pomogą w wybraniu optymalnych usług dla Twoich potrzeb oraz odpowiedzą na wszelkie pytania związane z usługami wykupionymi w naszej firmie.

icon

Zaufało nam ponad 50 000 klientów.