Tło dla domeny

Rejestracja domeny .turystyka.pl dla Twojej strony www

.turystyka.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .turystyka.pl - domena funkcjonalna narodowa

Domena .turystyka.pl cieszy się popularnością w branży turystycznej. Posiadanie takiej domeny jest również sygnałem dla klientów, że firma jest profesjonalnie zarządzana i zajmuje się turystyką.

Posiadanie takiej domeny jest również sygnałem dla klientów, że firma jest profesjonalnie zarządzana i zajmuje się turystyką. Rozszerzenie .turystyka.pl sprawdzi się jako adres www strony z przewodnikami, informacjami na temat ścieżek rowerowych i szklaków górskich. Strony z tą domeną poświęcone są także noclegom, blogom poświęconych zabytkom, atrakcjom i wspomnieniom z podróży. Innymi przykładami rozszerzeń domen powiązanych z turystyką są: .tourism.pl oraz .travel.pl.

W Polsce turystyka jest jednym z najważniejszych sektorów gospodarki, a liczba turystów stale rośnie. Domena .turystyka.pl jest więc idealna dla przedsiębiorstw, które chcą skorzystać z tego trendu i uzyskać przewagę konkurencyjną. Warto pamiętać, że domeny z końcówką .pl są bardzo cenione przez internautów, a sam fakt posiadania takiej domeny może przyciągnąć więcej potencjalnych klientów.

Nazwy domen w adresie .turystyka.pl muszą składać się z minimum 3 oraz maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .turystyka.pl to 12 miesięcy – tak samo w przypadku odnowienia.

Domena .turystyka.pl administrowana jest przez NASK - Naukową i Akademicką Sieć Komputerową. Została utworzone 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .turystyka.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
6.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .turystyka.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_