Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .stargard.pl dla Twojej strony www

.stargard.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .stargard.pl - domena regionalna narodowa

Domena .stargard.pl to adres internetowy skierowany do mieszkańców Stargardu oraz wszystkich osób zainteresowanych tą miejscowością i jej okolicami. Rozszerzenie .stargard.pl jest idealne dla lokalnych przedsiębiorców, którzy chcą dotrzeć do mieszkańców miasta i jego okolic oraz zwiększyć swoją widoczność w sieci. Domena ta może być również wykorzystana przez osoby prywatne, które chcą stworzyć stronę internetową związana z miastem, np. o historii i kulturze Stargardu.

Domeny regionalne pozwalają wyróżnić się w Internecie i pokazać swoją przynależność do danego regionu. Są dobrym sposobem na wzmocnienie pozycji w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększenie zaufania klientów do firmy, zwłaszcza w przypadku lokalnych zapytań.

Stargard to miasto położone w północno-zachodniej Polsce, na terenie województwa zachodniopomorskiego, w odległości około 130 km od Szczecina i 150 km od Gdańska. Według danych z 2020 roku, liczba ludności miasta wynosiła około 68 tysięcy osób. Stargard jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, przemysłowym i turystycznym w regionie. Stargard to również miasto o bogatej historii i kulturze, co przyciąga turystów z całej Polski i Europy. Domena .stargard.pl może być wykorzystana przez lokalne organizacje turystyczne oraz prywatne osoby, które chcą promować atrakcje turystyczne miasta i jego okolic. Warto wspomnieć, że Stargard ma wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Wśród najważniejszych należy wymienić monumentalną kolegiatę NMP, uważanej za jeden z największych i najpiękniejszych gotyckich kościołów w Polsce.

Nazwa domeny .stargard.pl musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .stargard.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .stargard.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena .stargard.pl została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .stargard.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
9.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .stargard.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_