Tło dla domeny

Rejestracja domeny .sos.pl dla Twojej strony www

.sos.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .sos.pl - domena funkcjonalna narodowa

Domena .sos.pl jest przeznaczona dla firm i instytucji, które chcą wykorzystać swoją stronę internetową jako narzędzie do niesienia pomocy lub udzielania wsparcia. Jest to doskonała opcja dla organizacji non-profit, fundacji, służb ratunkowych, szpitali i innych podmiotów, których działalność jest związana z pomocą i bezpieczeństwem.

Posiadanie domeny .sos.pl może być bardzo korzystne dla wizerunku firmy lub instytucji, ponieważ sugeruje ona, że jest ona odpowiedzialna i zaangażowana w działalność związaną z pomocą i bezpieczeństwem. Domena ta może także pomóc w zwiększeniu zaufania i uwagi ze strony społeczeństwa, co jest szczególnie ważne dla organizacji związanych z ratownictwem i opieką medyczną. Posiadanie tej domeny jest również bardzo korzystne dla osób, które chcą założyć swój własny blog lub stronę internetową, na której będą dzielić się swoją wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

W Polsce, branża usług ratunkowych i opieki medycznej jest bardzo ważna i odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia społeczeństwa. Domena .sos.pl umożliwia organizacjom związanym z tą branżą, by jeszcze skuteczniej wykonywać swoje zadania. Adres taki pozwala na szybkie i łatwe dotarcie do potencjalnych klientów i użytkowników usług.

Nazwa domeny musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .sos.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .sos.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
6.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .sos.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_