Tło dla domeny

Rejestracja domeny .slupsk.pl dla Twojej strony www

.slupsk.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .slupsk.pl - domena regionalna narodowa

Domena .slupsk.pl jest przeznaczona dla różnego rodzaju instytucji, organizacji, firm i osób prywatnych związanych z miastem Słupsk i okolicami. Mogą to być na przykład strony internetowe instytucji publicznych, szkół, sklepów internetowych, hoteli, restauracji czy agencji nieruchomości. Dzięki posiadaniu takiej domeny można łatwiej dotrzeć do lokalnej społeczności i promować swoją ofertę na terenie miasta i regionu.

Domeny regionalne pozwalają wyróżnić się w Internecie i pokazać swoją przynależność do danego regionu. Są dobrym sposobem na wzmocnienie pozycji w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększenie zaufania klientów do firmy, zwłaszcza w przypadku lokalnych zapytań.

Miasto Słupsk jest miastem położonym na Pomorzu Zachodnim, w województwie pomorskim. Słupsk jest jednym z największych miast w regionie i ważnym ośrodkiem kulturalnym oraz turystycznym. Głównymi atrakcjami jest Park rozrywki Megalandia, Park Wodny "Trzy Fale", coroczny Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej oraz Festiwal Pianistyki Polskiej. W związku z tym domena .slupsk.pl jest idealna dla branży rozrywkowej i muzycznej. Osoby pasjonujące się historią, mogą znaleźć tutaj wiele miejsc do zwiedzania np. Zamek Książąt Pomorskich czy Baszta Czarownic.

Nazwa domeny .slupsk.pl musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .slupsk.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .slupsk.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena .slupsk.pl została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .slupsk.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
6.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .slupsk.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_