Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .pomorze.pl dla Twojej strony www

.pomorze.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .pomorze.pl - domena regionalna narodowa

Domena .pomorze.pl jest adresowana przede wszystkim do firm, instytucji oraz osób prywatnych, które działają na terenie województwa pomorskiego. Rozszerzenie .pomorze.pl charakteryzuje się przede wszystkim swoim zasięgiem, który obejmuje województwo pomorskie, a co za tym idzie, wszystkie miasta, gminy i powiaty znajdujące się na terenie tego regionu. Posiadając taki adres, można być lepiej widocznym dla osób szukających usług lub produktów związanych z regionem pomorskim. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania zwiększa szansę na pozyskanie nowych klientów i partnerów biznesowych.

Domeny regionalne pozwalają wyróżnić się w Internecie i pokazać swoją przynależność do danego regionu. Są dobrym sposobem na wzmocnienie pozycji w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększenie zaufania klientów do firmy, zwłaszcza w przypadku lokalnych zapytań.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że województwo pomorskie jest jednym z największych i najbardziej rozwiniętych regionów Polski, co przekłada się na potencjalną korzyść dla osób posiadających domenę .pomorze.pl. W regionie tym znajduje się wiele znanych i ważnych ośrodków biznesowych, kulturalnych i naukowych, a także liczne atrakcje turystyczne, w tym piękne plaże, parki krajobrazowe czy Muzeum Stutthof w Sztutowie.

Nazwa domeny .pomorze.pl musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .pomorze.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .pomorze.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena .pomorze.pl została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .pomorze.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
9.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .pomorze.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_