Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .pila.pl dla Twojej strony www

.pila.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .pila.pl - domena regionalna narodowa

Domena .pila.pl jest adresowana przede wszystkim do mieszkańców miasta Piła oraz okolic, ale także do firm, instytucji i organizacji, które prowadzą swoją działalność na tym terenie. Dzięki tej domenie, przedsiębiorcy i osoby prywatne mogą wyróżnić swoją działalność w Internecie oraz dotrzeć do potencjalnych klientów i odbiorców ze swojego regionu. Domena .pila.pl jest szczególnie atrakcyjna dla lokalnych firm, które chcą zwiększyć swoją widoczność w Internecie oraz zyskać zaufanie klientów poprzez wykorzystanie lokalnego kontekstu.

Domeny regionalne pozwalają wyróżnić się w Internecie i pokazać swoją przynależność do danego regionu. Są dobrym sposobem na wzmocnienie pozycji w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększenie zaufania klientów do firmy, zwłaszcza w przypadku lokalnych zapytań.

Piła jest miastem położonym w północno-zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim. Piła to miasto o bogatej historii, a jego początki sięgają czasów średniowiecza. Do dziś zachowały się zabytki z różnych okresów, takie jak ruiny zamku książąt pomorskich, katedra św. Stanisława Kostki czy zabytkowa kamienica przy ul. Taczaka. Piła to ważny ośrodek przemysłowy i handlowy w regionie. W Pile znajdują się liczne obiekty sportowe, w tym stadion miejski, hala sportowa, basen oraz korty tenisowe.

Nazwa domeny .pila.pl musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .pila.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .pila.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena .pila.pl została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .pila.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
6.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .pila.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_