Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .ostroda.pl dla Twojej strony www

.ostroda.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .ostroda.pl - domena regionalna narodowa

Domena .ostroda.pl jest doskonałym rozszerzeniem dla mieszkańców miasta Ostróda, lokalnych przedsiębiorców oraz turystów. Dzięki tej domenie można znaleźć informacje na temat atrakcji turystycznych, imprez kulturalnych, lokalnych usług, instytucji publicznych i wiele więcej. Jest to centrum informacyjne, które zapewnia dostęp do najświeższych wiadomości i aktualności związanych z miastem Ostróda.

Domeny regionalne pozwalają wyróżnić się w Internecie i pokazać swoją przynależność do danego regionu. Są dobrym sposobem na wzmocnienie pozycji w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększenie zaufania klientów do firmy, zwłaszcza w przypadku lokalnych zapytań.

Ostróda jest miastem położonym w województwie warmińsko-mazurskim w północno-wschodniej Polsce. Jest to miejscowość o głębokich tradycjach i pięknych krajobrazach. Miasto jest otoczone jeziorami, z których największe to Jezioro Drwęckie i Jezioro Pauzeńskie. Dzięki temu Ostróda jest popularnym celem dla miłośników sportów wodnych, wędkarzy oraz osób pragnących zrelaksować się na plaży. Malownicze krajobrazy zachęcają również do pieszych wędrówek, jazdy na rowerze i obserwacji ptaków. Oprócz walorów przyrodniczych, Ostróda może pochwalić się fascynującym dziedzictwem historycznym. W centrum miasta znajduje się zamek krzyżacki i Wieża Bismarcka, który pełnił różne funkcje w przeszłości, w tym siedzibę krzyżackiego komtura. Innym ciekawym obiektem jest starówka, gdzie można zobaczyć zachowane w dobrym stanie kamienice z XIX wieku oraz malownicze uliczki.

Nazwa domeny .ostroda.pl musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .ostroda.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .ostroda.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena .ostroda.pl została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .ostroda.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
9.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .ostroda.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_