Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .malbork.pl dla Twojej strony www

.malbork.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .malbork.pl - domena regionalna narodowa

Domena .malbork.pl jest jedną z wielu polskich domen regionalnych, a zarazem odzwierciedleniem piękna i bogatej historii miasta Malbork. Domena .malbork.pl stanowi idealny adres dla stron internetowych, które chcą reprezentować i promować Malbork, jego historię, dziedzictwo kulturowe, atrakcje turystyczne, lokalne przedsiębiorstwa i działalność. Władze miasta, szkoły, biblioteki i inne instytucje publiczne mogą skorzystać z domeny .malbork.pl, aby skuteczniej komunikować się z mieszkańcami i informować o ważnych wydarzeniach oraz działaniach. Mieszkańcy Malborka mogą wykorzystać tę domenę do tworzenia stron społecznościowych, forów czy blogów, gdzie będą mogli dzielić się informacjami, dyskutować na różne tematy i łączyć się w sieci.

Domeny regionalne pozwalają wyróżnić się w Internecie i pokazać swoją przynależność do danego regionu. Są dobrym sposobem na wzmocnienie pozycji w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększenie zaufania klientów do firmy, zwłaszcza w przypadku lokalnych zapytań.

Malbork to urokliwe miasto położone w północnej Polsce, które znane jest przede wszystkim z imponującego zamku, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zamek w Malborku to największy ceglany zamek na świecie i był siedzibą wielkich mistrzów zakonu krzyżackiego w latach 1309–1457. Malbork leży nad rzeką Nogat i stanowi ważny węzeł komunikacyjny na północy Polski, co sprzyja rozwojowi lokalnych przedsiębiorstw. Miasto jest także znanym centrum kulturalnym, organizującym liczne festiwale, koncerty i imprezy artystyczne. Malbork przyciąga rocznie tysiące turystów z całego świata. Oprócz zamku, warto zobaczyć również Bramę Garncarską, Bulwar miejski czy Ratusz Staromiejski.

Nazwa domeny .malbork.pl musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .malbork.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .malbork.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena .malbork.pl została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .malbork.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
9.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .malbork.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_