Tło dla domeny

Rejestracja domeny .jelenia-gora.pl dla Twojej strony www

.jelenia-gora.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .jelenia-gora.pl - domena regionalna narodowa

Domena .jelenia-gora.pl jest domeną regionalną, zarezerwowaną dla miasta Jelenia Góra. Przedsiębiorstwa czy instytucje, które posiadają nazwę w tej końcówce, pokazują, że są związane z tym regionem i troszczą się o jego rozwój, co może budować zaufanie wśród potencjalnych klientów lub użytkowników strony. Domena .jelenia-gora.pl może być używana przez różnego rodzaju organizacje non-profit, instytucje publiczne, kulturalne lub sportowe, które mają siedzibę w Jeleniej Górze. Dzięki takiej domenie łatwiej jest skomunikować ich lokalny charakter i misję. Mieszkańcy Jeleniej Góry lub osoby chcące prowadzić bloga na temat tego regionu również mogą skorzystać z domeny .jelenia-gora.pl, aby wyróżnić się w Internecie i zbudować związek ze społecznością lokalną.

Domeny regionalne pozwalają wyróżnić się w Internecie i pokazać swoją przynależność do danego regionu. Są dobrym sposobem na wzmocnienie pozycji w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększenie zaufania klientów do firmy, zwłaszcza w przypadku lokalnych zapytań.

Jelenia Góra to urokliwe miasto o bogatej historii sięgającej średniowiecza. Charakteryzuje się pięknymi zabytkami, takimi jak Baszta Grodzka, zamek Chojnik, pałac Schaffgotschów czy Jeleniogórska Wieża Zamkowa. Jelenia Góra leży u stóp Karkonoszy, co czyni je atrakcyjnym miejscem dla miłośników górskich wędrówek i sportów zimowych. Liczne szlaki turystyczne oraz piękne krajobrazy przyciągają turystów z różnych części Polski i Europy. Jelenia Góra jest nazywana stolicą polskiego szkła. Miasto także ważny ośrodek przemysłowy. Rozwija się tu branża odzieżowa, meblarska, elektroniczna, a także sektor usługowy.

Nazwa domeny .jelenia-gora.pl musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .jelenia-gora.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .jelenia-gora.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena .jelenia-gora.pl została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .jelenia-gora.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
6.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .jelenia-gora.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_