Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .gsm.pl dla Twojej strony www

.gsm.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .gsm.pl - domena funkcjonalna narodowa

Domena .gsm.pl jest przeznaczona dla firm i osób prywatnych zajmujących się branżą telekomunikacyjną, w szczególności związaną z urządzeniami typu GSM, takimi jak telefony komórkowe, tablety czy smartfony. Dzięki takiej domenie, właściciel witryny może wyróżnić się na tle konkurencji i pokazać swoją specjalizację. W Polsce istnieje wiele sklepów i serwisów telekomunikacyjnych, jednak dzięki temu, że .gsm.pl jest specjalistyczną domeną, właściciel witryny może zyskać dodatkową przewagę w oczach potencjalnych klientów.

Posiadanie domeny .gsm.pl jest bardzo korzystne dla właścicieli sklepów i serwisów telekomunikacyjnych. Rozszerzenie .gsm.pl to dobry pomysł dla m.in.: sprzedawców telefonów i akcesoriów do nich oraz serwisantów urządzeń mobilnych (zmiana oprogramowania, usunięcie silmlocka). Dzięki temu można zyskać dodatkową widoczność w Internecie i lepiej się wyróżnić na tle konkurencji. Właściciel witryny może też skorzystać z szeregu narzędzi marketingowych. Warto też pamiętać, że posiadanie specjalistycznej domeny, takiej jak .gsm.pl, może wpłynąć na zaufanie potencjalnych klientów i zwiększyć ich skłonność do zakupów.

Branża telekomunikacyjna w Polsce jest bardzo rozwijającym się sektorem, który odgrywa ważną rolę w życiu codziennym każdego z nas. W ciągu ostatnich kilku lat branża ta przeszła wiele zmian, a dostępność nowoczesnych technologii i urządzeń znacznie się poprawiła. Dostawcy usług telekomunikacyjnych oferują szeroką gamę produktów i usług, takich jak telefonia stacjonarna, telefonia komórkowa, usługi internetowe i telewizja kablowa. Wszystko to pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb każdego klienta i zapewnienie mu jak najlepszego dostępu do nowoczesnych technologii i urządzeń.

Nazwy domen w adresie .gsm.pl muszą składać się z minimum 3 oraz maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Domena .gsm.pl administrowana jest przez NASK - Naukową i Akademicką Sieć Komputerową. Została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .gsm.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
9.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .gsm.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_