Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .com.pl dla Twojej strony www

.com.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .com.pl - domena funkcjonalna narodowa

Domena .com.pl jest przeznaczona dla firm bez względu na branże. Jest to idealne rozwiązanie dla firm i instytucji, które chcą wyróżnić się w sieci i pozyskać nowych klientów. Dzięki tej domenie, przedsiębiorcy zyskują też pewność, że są traktowani poważnie, ponieważ posiadanie własnej domeny .com.pl świadczy o profesjonalizmie i solidności danej firmy.

Domena .com.pl jest skrótem od Commercial Poland, co oznacza, że jest ona dedykowana dla firm, które mają siedzibę lub prowadzą działalność na terenie Polski. Domena ta jest jedną z najchętniej wybieranych przez przedsiębiorców i firm. Rozszerzenie .com.pl jest powszechnie znane na całym świecie i cieszy się dużą popularnością wśród internautów. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy wybierają tę domenę, mają szansę na zwiększenie swojego zasięgu i dotarcie do szerszego grona odbiorców. Domena .com.pl jest także bardzo elastyczna i pozwala na wykorzystanie wielu ciekawych rozwiązań, które pozwalają na lepsze promowanie firmy w Internecie.

Ciekawostką dotyczącą domeny .com.pl jest to, że jej powstanie związane było z problemem braku wolnych adresów w domenie .pl. W 2003 roku Krajowa Izba Gospodarcza zaproponowała wprowadzenie nowej domeny krajowej, która byłaby dostępna dla wszystkich przedsiębiorstw działających na terenie Polski. Powstała w ten sposób domena .com.pl, która szybko stała się bardzo popularna.

Domena .com.pl jest jedną z najpopularniejszych w Polsce, zajmując drugie miejsce w rankingu aktywnych domen zaraz po .pl. Według danych z I kwartału, w domenie .com.pl jest zarejestrowanych ponad 280 tysięcy nazw, co potwierdza jej wysoką popularność wśród użytkowników Internetu w Polsce.

Nazwy domen w adresie .com.pl muszą składać się z minimum 3 oraz maksimum 63 znaków. Niemożliwe jest stosowanie myślników na początku nazwy domeny.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .com.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Domena .com.pl administrowana jest przez NASK - Naukową i Akademicką Sieć Komputerową. Utworzona została 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .com.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
9.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .com.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_