Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .cieszyn.pl dla Twojej strony www

.cieszyn.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .cieszyn.pl - domena regionalna narodowa

Domena .cieszyn.pl to unikalny adres internetowy związany z miastem Cieszyn, który oferuje szereg zalet dla lokalnych podmiotów, przedsiębiorstw, turystów i mieszkańców. Domena .cieszyn.pl jest idealnym rozwiązaniem dla instytucji miejskich, szkół, uczelni oraz organizacji charytatywnych działających na terenie miasta. Umożliwia to skoncentrowanie zasobów i informacji w jednym miejscu. Dzięki tej domenie można zyskać lepszą widoczność w sieci oraz wyróżnić się jako lokalny gracz na rynku. Cieszyn jako miasto ma bogatą historię i wyjątkową tożsamość, co dodatkowo podkreśla atrakcyjność tej domeny. Adresy internetowe związane z miejscem mają tendencję do lepszego utrzymywania się w pamięci użytkowników, co ułatwia powrót na stronę w przyszłości.

Domeny regionalne pozwalają wyróżnić się w Internecie i pokazać swoją przynależność do danego regionu. Są dobrym sposobem na wzmocnienie pozycji w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększenie zaufania klientów do firmy, zwłaszcza w przypadku lokalnych zapytań.

Cieszyn to urokliwe miasto o długiej i bogatej historii. Leży na styku dwóch kultur: polskiej i czeskiej. Rzeka Olza dzieli miasto na dwie części - Cieszyn na terenie Polski i Czeski Cieszyn na terenie Czech. Mosty i przejścia graniczne łączą obie części. Cieszyn jest miastem dwujęzycznym, gdzie zarówno język polski, jak i czeski, są używane na co dzień. Ta unikalna cecha podkreśla specyfikę tego regionu. To miejsce, które zachwyca malowniczymi krajobrazami, licznymi zabytkami oraz ciekawymi atrakcjami turystycznymi takich jak Zamek Cieszyn, Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Muzeum Drukarstwa czy Wenecja Cieszyńska. Cieszyn jest gospodarzem wielu festiwali kulturalnych, np. Yass! Festival, Festiwal "Dziewięćsił" czy Festiwal Teatralny "Bez Granic".

Nazwa domeny .cieszyn.pl musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .cieszyn.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny .cieszyn.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Domena .cieszyn.pl została utworzona 25 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .cieszyn.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
6.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .cieszyn.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_