Facebook Pixel
Tło dla domeny

Rejestracja domeny .agro.pl dla Twojej strony www

.agro.pl
zdjęcie rozmycia Tło dla domeny

Domena .agro.pl - domena funkcjonalna narodowa

Domena .agro.pl jest specjalnie przeznaczona dla firm i organizacji związanych z branżą rolniczą, takich jak producenci i dystrybutorzy produktów rolnych, firmy zajmujące się doradztwem i szkoleniami rolniczymi, czy też firmy z branży maszynowej i produkujące urządzenia dla rolnictwa.

Posiadanie domeny .agro.pl to doskonały sposób na budowanie wizerunku firmy i zwiększenie jej widoczności w branży. Adres z końcówką .agro.pl jest łatwy do zapamiętania i wskazuje jasno, że dana firma jest związana z branżą rolniczą. Domena ta jest również wysoce wiarygodna, co przekłada się na zaufanie klientów i zwiększenie zainteresowania oferowanymi produktami i usługami.

W Polsce rolnictwo jest bardzo ważnym sektorem gospodarki i ciągle się rozwija. Posiadanie domeny .agro.pl może pomóc w wychodzeniu naprzeciw potrzebom rolnictwa i umożliwić firmie udział w dalszym rozwoju tej branży. Poprzez posiadanie tej domeny, firma może zyskać przewagę nad konkurencją i uzyskać przewagę na rynku.

Nazwa domeny .miasta.pl musi składać się z minimum 3 i maksimum 63 znaków.
Minimalny okres rejestracji rozszerzenia .agro.pl to 1 rok – tak samo w przypadku odnowienia.

Administratorem domeny internetowej .agro.pl jest NASK - Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Utworzona została 28 marca 2003 roku.

Cennik oraz wymagania domen .agro.pl

Informacje o rejestracji

Brak wymagań. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną firmę lub osobę prywatną.

Informacje o transferze

Do transferu domeny wymagany jest kod authinfo, uzyskiwany od obecnego rejestratora domeny. Po potwierdzeniu transferu przez kliknięcie w link otrzymany w wiadomości e-mail, transfer zostanie natychmiastowo wykonany. Transfer nie przedłuża okresu ważności domeny.

Cena rejestracji domeny na rok
9.90 zł netto
Cena odnowienia domeny o rok
119.00 zł netto
Cena transferu domeny
0.00 zł netto

Dostępna końcówka domeny: .agro.pl

Organizacja: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

Adres internetowy: http://www.dns.pl/

Publiczny serwer WHOIS: whois.dns.pl

wszystkie domeny

Przenieś swoją domenę do cal.pl

Przejdź do nas, a odkryjesz, jak proste i korzystne może być posiadanie domen u nas. U nas płacisz mniej za odnowienie domen, co pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę. U nas nie ma nieprzyjemnych niespodzianek - nasz cennik jest jasny i przejrzysty. Zapewniamy bezpieczne zarządzanie Twoimi domenami, abyś mógł spać spokojnie, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Zleć transfer Ikona lupy
Klienci cal.pl AGORA
Klienci cal.pl CONSDATA
Klienci cal.pl Lazienka Plus
Klienci cal.pl Plandex
Klienci cal.pl Uniwersytet Szczecinski
Klienci cal.pl ZUT
Klienci cal.pl Koleje Wielkopolskie
Klienci cal.pl Koral Lody
Tło dla domen
...więcej niż hosting_